عاملان حیوان‌آزاریِ دلخراش در بهشهر دستگیر شدند

دادستان عمومی و انقلاب بهشهر گفت: در پی انتشار فیلمی منزجر کننده از حیوانان آزاری، دستور قضایی برای شناسایی عوامل بریدن‌ گوش الاغ صادر و این افراد دستگیر شدند.

 به گزارش ایمنا، هفته گذشته کلیپی در فضای مجازی منتشر شد که در این کلیپ فردی با یک داس در حال قطع کردن گوش الاغ بود و در حال توضیح دادن و فرد دیگری نیز از وی فیلمبرداری می کرد. انتشار این کلیپ با واکنش‌های متعددی روبرو شد. مسلم آهنگری فرمانده یگان حفاظت محیط زیست مازندران نیز در این باره واکنش نشان داد و گفت: با خاطیان برخورد خواهد شد.

علی صداقت دادستان عمومی و انقلاب بهشهر در این زمینه گفت: در پی انتشار فیلمی منزجر کننده از حیوانان آزاری در بهشهر دستور قضایی برای شناسایی و دستگیری عوامل بریدن‌ گوش الاغ صادر شد.

این مقام قضایی تصریح کرد: در حال حاضر متهم که اقدام به بریدن گوش‌های الاغ کرده و فردی که از این اقدام فیلمبرداری کرده، دستگیر شده و تحت نظر قرار دارند.

وی با بیان اینکه برای افراد مذکور پرونده قضایی تشکیل شده و مراحل پرونده در حال پیگیری است، افزود: متهم اصلی پرونده 28 ساله و دارای سوابق کیفری در پرونده‌های سرقت مسلحانه در شهرستان‌های همجوار بوده است.

صداقت خاطرنشان کرد: حیوان آزاری به عنوان یک عمل غیراخلاقی و خلاف انسانیت و شرع اسلام بوده و موجب جریحه‌دار شدن افکار عمومی شده است که در این راستا دستگاه قضایی استان به طور قاطع با متخلفان برخورد قانونی خواهد کرد.

کد خبر 390513

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.