ادعای ترامپ برای حمله به ۱۵ نقطه در ایران

رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد که ایالات متحده امریکا می‌تواند به پانزده نقطه در ایران حمله کند، اما برای این کار عجله‌ای ندارد.

به گزارش ایمنا به نقل از اسپوتنیک، دونالد ترامپ خطاب به خبرنگاران در دفتر بیضی کاخ سفید گفت: ساده ترین کاری که من می‌توانم انجام دهم در حالی که شما (روزنامه نگاران) هنوز اینجا هستید این است که بگویم، بچه‌ها بیایید شروع کنیم و این یک روز بسیار بد برای ایران خواهد بود. ساده ترین کاری که می توانم انجام دهم این است که بگویم بیایید به پانزده نقطه در ایران حمله کنیم. من می توانم اینکار را انجام دهم، و همه چیز آماده است. اما وقتی که می‌توانم اینکار را انجام ندهم، نمی‌خواهم که آن را انجام بدهم.

وی ادامه داد: من می توانم این کار را در یک دقیقه انجام دهم، درست در اینجا، برای شما و شما یک داستان عالی برای نوشتن در این مورد خواهید داشت.

رئیس جمهور آمریکا با بیان اینکه عجله نداشتن او برای حمله ایران حاکی از قدرت این کشور است و نه نشانه ضعف افزود: مهم نیست که این اتفاق پس از یک، دو و یا سه هفته رخ دهد. من فکر می کنم نحوه رفتار ما قدرت بسیار بیشتر ما را نشان می دهد.

ترامپ همچنین گفت: اگر قدرت نشان می‌دهید پس باید خویشتن داری را نیز نشان دهید، در غیر این صورت بسیار ساده تر است. ایران می داند که اگر رفتار بدی انجام دهد، وقتی نخواهند داشت. آنها بد کار می‌کنند، اگرچه که دوست دارم آنها خوب پیش بروند. در ایران مشکلات زیادی وجود دارد.

کد خبر 390329

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.