کنارگذر شرق اصفهان تا پایان بهار ۹۹ به بهره برداری می‌رسد

وزیر راه و شهرسازی گفت: برخی از مشکلات مدیریتی که از سوی سرمایه‌گذاران پروژه کنارگذر شرق اصفهان وجود داشت، برطرف شده است و با رفع سایر موانع این پروژه تا پایان بهار سال ۱۳۹۹ به بهره برداری می‌رسد.

به گزارش خبرنگار ایمنا، محمد اسلامی در بازدید از پروژه کنارگذر شرق اصفهان با بیان اینکه در مجموع پیشرفت این پروژه، حدود ۶۵ درصد است، قول مساعد داد که قرارداد این پروژه ظرف ۱۰ روز آینده بسته و مشکلات آن مرتفع شود.

وی اظهار کرد: این پروژه با توجه به موقعیت اصفهان که در کانون صنعتی و اقتصادی کشور قرار دارد، یکی از پروژه‌های بسیار موثر در ترافیک استان اصفهان و  کشور است.

وزیر راه و شهرسازی افزود: متاسفانه این پروژه به دلایل گوناگون طولانی شده است، اما مشکلات مدیریتی از طرف سرمایه گذار بوده که پروژه را به رکود رسانده بود، البته با پیگیری های استاندار و نمایندگان تا حدودی بر طرف شده است.

اسلامی اضافه کرد: با بهره برداری از این پروژه مردم می‌توانند برای تردد از نایین تا کاشان از مسیر این اتوبان استفاده کنند.

هوشنگی پیمانکار، مسئول اجرایی پروژه کنار گذر شرق اصفهان نیز در ارتباط با پیشرفت این پروژه، گفت: بیش از یک سال است اینجا بیکار هستیم، دلیل پیشرفت نکردن آن نبود منابع مالی است، اگر موانع برطرف شود تا پایان امسال این پروژه آماده بهره برداری خواهد بود.

وی افزود: قرارداد قبلی که بر مبنای پیشرفت ۲۵ درصدی پروژه بسته شده بود، تمام شده و با وجود نامه‌هایی که تاکنون فرستاده ایم قرارداد تمدید نشده ‌و  در هیئت امنای شرکت آتیه صبا به امضا نرسیده است.

پیمانکار تصریح کرد: این پروژه باید سال گذشته به اتمام می‌رسید و برای اتمام آن ۳۰ میلیارد تومان بودجه  مورد نیاز است.

کد خبر 390268

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.