تماس بیش از ۷ هزار شهروند اصفهانی با ۱۳۷ در یک هفته

شهروندان اصفهانی در هفته‌ای که گذشت، هفت هزار و ۱۴۲ مرتبه با مرکز ۱۳۷ تماس برقرار کردند که از این تعداد شش هزار و ۷۲۴ پیام جهت ارجاع و پیگیری به ثبت رسید.

به گزارش ایمنا و بر اساس اعلام اداره ارتباطات مردمی ۱۳۷ شهرداری اصفهان، از مجموع تماس‌های واصل شده سه هزار و ۶۵۳ مورد مربوط به معاونت خدمات شهری معادل ۵۴ درصد، ۱۹۶ تماس معاونت عمران معادل سه درصد و ۱۱۴ مورد نیز ترافیکی شامل یک و نیم درصد از مجموع کل پیام‌ها است؛ سایر پیام‌ها نیز به سازمان‌ها و شرکت‌های وابسته به شهرداری ارجاع شد.

این گزارش حاکی است ۹۳۱ مورد از تماس‌های شهروندان مربوط به ترکیدگی و بازبودن والو فضای سبز، گزارش ساخت و ساز بدون مجوز و جمع آوری لاشه حیوانات به صورت فوری توسط کارشناسان این اداره به مسئولان اجرایی مناطق، ارجاع و نتیجه عملکرد آنها از طریقِ تماس با شهروندان پیگیری شد که بازتاب آن رضایت‌مندی ۹۰ درصدی تماس‌گیرندگان اداره ۱۳۷ بوده است.

در بخش بازخورد نیز به منظور پیگیری پیام‌های ارجاع شده به مناطق و اقدامات صورت گرفته، پنج هزار و ۳۱۴ تماس با شهروندان برقرار شده است.

کارشناسان اداره ارتباطات مردمی ۱۳۷ شهرداری اصفهان در هفته گذشته دو هزار و ۵۸۲ مورد مشاوره یا اطلاعات مربوط به اماکن تفریحی، اطلاع رسانی درباره عوارض شهرداری و شماره تلفن شهرداری های مناطق ۱۵ گانه را به شهروندان ارائه کردند.

به گزارش ایمنا، شهروندان اصفهانی می‌توانند همه روزه به صورت ۲۴ ساعته با سامانه ۱۳۷ شهرداری اصفهان تماس گرفته و مسائل و مشکلات خود را در بخش‌های خدمات شهر، عمران و ترافیک شهری مطرح و از راهنمایی و مشاوره کارشناسان این اداره در حوزه مدیریت شهری استفاده کنند.

کد خبر 384188

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.