محمدی: با من تماسی گرفته نشده است/ مشکل خاصی با منصوریان ندارم

مدافع سابق ذوب آهن گفت: باشگاه ذوب آهن باشگاه خوبیست که در این باشگاه آرامش حکم فرماست.

هادی محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا در رابطه با وضعیت تمدید قراردادش با باشگاه ذوب آهن، اظهار کرد:در جلسه ای که از طرف باشگاه برگزار شده شرکت کردم و صحبت‌هایی انجام دادم اما هنوز چیزی قطعی نشده و قراردادی امضا نکرده‌ام. پیشنهاداتی از تیمهای مختلف داخلی و خارجی به دستم رسیده است ولی باید شرایط را بررسی کنم تا بتوانم در این رابطه نتیجه گیری کنم.

وی در در پاسخ به این سوال که آیا کدوریتی که بین او و منصوریان بعد از نیم فصل ایجاد شد ممکن است باعث جداییش از ذوب شود یا خیر، گفت: مشکل خاصی با منصوریان ندارم و دوست دارم در ذوب آهن بمانم. ذوب آهن تیم بزرگی است و من سابقه چندین سال بازی در این تیم را در کارنامه دارم. باشگاه ذوب آهن باشگاه خوبی است و در آن آرامش حکم فرماست.

بیشتر بخوانید:

منصوریان، محمدی را می‌بخشد؟

محمدی با تاکید بر اینکه هنوز تماسی از طرف باشگاه برای برگزاری جلسه دوم با وی گرفته نشده است، خاطر نشان کرد: تا این زمان که من در حال مصاحبه هستم یک جلسه برگزار شد و قرار شد طی جلسه دیگری تصمیم نهایی اتخاذ شود؛ من نیز این موضوع را با مدیر برنامه‌ام در میان گذاشتم تا درصورتی که شرایط مهیا بود قراردادم را تمدید کنم ولی با من تماسی گرفته نشده است.

کد خبر 378721

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =