ترافیک یلدایی در خیابان‌های شهر

در شب آخرین روز از هفته و در آستانه فرارسیدن شب یلدا، بیشتر خیابان‌های شهر با توجه به خریدهای شب یلدایی شهروندان ترافیک سنگینی دارد به طوری که برخی از مسیرها با قفل ترافیک رو به رو شده است.

به گزارش ایمنا و به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی سامانه ترافیکی شهر، ‌پنج‌شنبه ساعت ۱۹- تصادف دو دستگاه خودرو سواری بر روی پل‌های غدیر مسیر ورود به سمت بزرگراه شهید صیادشیرازی باعث ایجاد ترافیک سنگین در این محور شده است.

بر اساس این گزارش، توقف تاکسی‌ها در مسیر ورودی خیابان‌های احمدآباد و بزرگمهر امکان رفت و آمد آسان را برای شهروندان سلب کرده است.

میدان قدس مسیر ورود به خیابان علامه مجلسی ترافیک سنگینی دارد، همچنین تردد خودروها در خیابان‌های شمس‌آبادی، حکیم نظامی و عبدالرزاق با کُندی انجام می‌شود.

ترافیک حدفاصل میدان ۲۵ آبان تا میدان شهدا سرسام‌آور است و توصیه می‌شود رانندگان این مسیر را برای رسیدن به مقصد خود انتخاب کنند.

حدفاصل سه راه سیمین تا میدان ارتش همچنین شمال به جنوب خیابان سعادت‌آباد ترافیک سنگین است، سه راه هتل پل ورودی بلوار آیینه‌خانه به سمت پل فردوسی مشکلی در تردد خودروها وجود ندارد.

مسیر روگذر خیابان امام خمینی(ره) ترافیک روان در جریان است و رفت و آمد خودروها بدون مشکل انجام می‌شود، خیابان شیخ‌مفید مسیر منتهی به خیابان شیخ‌صدوق با حجم زیادی از تردد خودروها رو به رو شده است.

به دلیل انجام عملیات عمرانی شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان و تعمیر شبکه فاضلاب، مسیر شرق به غرب خیابان آبشار با قفل ترافیک رو به رو شده است.

در میدان لاله بی‌نظمی خاصی در رفت و آمد خودروها مشاهده می‌شود، مسیر جنوب به شمال خیابان کاوه نیز یکی از معابر شلوغ شهر اصفهان در این لحظات است.

کد خبر 362102

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.