بازدید شهردار اصفهان از مجتمع مطبوعاتی

شهردار اصفهان در پیامی ١٧ مرداد ماه، روز اهالی رسانه و به ویژه خبرنگاران را تبریک گفت.

به گزارش ایمنا، قدرت الله نوروزی، شهردار اصفهان در متن این پیام آورده است:

 ١٧ مرداد ماه، روز اهالی رسانه و به ویژه خبرنگاران است. آنانی که اندیشه هایی منبعث از انصاف، حقیقت بینی، عدالت و آگاهی در سر دارند، همان ها که سختی های این شغل دشوار و پیچیده اما متفاوت را به جان می‌خرند تا صدایی برای روشنگری و کلامی برای تنویر افکار عمومی باشند. 

 خبرنگار و روزنامه نگار، آراسته به داشته‌هایی چون صداقت، شجاعت و انصاف و دانسته‌هایی چون دانش، قدرت تحلیل، علم به موضوعات، فن و مهارت است. 

در کنار همه این‌ها هنر ارتباط‌گیری با مخاطب و تفهیم و اقناع او، اصل مهم دیگری است که استفاده از آن از دغدغه‌ها و مشغله‌های هر روزه خبرنگاران و اهالی رسانه است. سواد رسانه‌ای چیزی است که در عصر و زمانه امروز همه به آن نیازمندیم و خبرنگاران، روزنامه نگاران و عکاسان خبری در تلاش برای ارتقاء سطح این دانش در جامعه هستند. 

 ضمن گرامیداشت یاد و نام شهید محمود صارمی، روز خبرنگار را به همه تلاشگران صدیق این عرصه تبریک گفته و آرزوی توفیق روزافزون، سربلندی و سلامتی آنان را از درگاه خداوند متعال، مسألت دارم. باشد که تلاش همه آنان، تعالی و سربلندی ایران عزیز را به دنبال داشته باشد.

 خبرنگاران و روزنامه‌نگاران دیده‌بان شهر هستند. قدردان همه خبرنگاران و فعالان رسانه‌ای فعال در عرصه مدیریت شهری هستم و از همه آنانی که تلاش خدمتگزاران مردم در شهرداری اصفهان را به گوش شهروندان رسانده و یا با انتقادهای سازنده و اصولی خود، بهبود خدمت رسانی به مردم را زمینه سازی می‌کنند، سپاسگزارم.

قدرت الله نوروزی، شهردار اصفهان
 

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =