حق شناس

عضو شورای شهر تهران گفت: همانطور که مردم در ماه‌های محرم و صفر و ایام شهادت به صورت خودجوش به عزاداری می‌پردازند، باید بتوانند تجربه شادی دسته جمعی در کنار همدیگر داشته باشند.

به گزارش ایمنا و به نقل از معاونت ارتباطات و بین الملل شورای اسلامی شهر تهران محمدجواد حق شناس در مراسم شادستان تابستانه که به همت شهرداری منطقه ۵  تهران ،سازمان ورزش، شورای شهر تهران و صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران فراهم شده بود افزود: از دیرباز یکی از دغدغه های مهم پدر و مادرها فرارسیدن فصل تابستان و ایجاد برنامه ای مدون و مدیریت شده برای فرزندان بوده است که ما امیدواریم با ایجاد فضاهای شاد و مفرح بتوانیم این  فرصت را فراهم کنیم.

وی ادامه داد: ما امیدواریم  با پیوند بین شورای شهر،شهرداری،مردم و صدا و سیما که بعنوان دریچه ای که شادی را برای میلیون‌ها نفر باز می کند،بتوانیم شادی را برای همشهریان تهرانی به ارمغان آوریم.

حق شناس در خاتمه بیان کرد:امروز می بینیم زنان و مردان ،کودکان وجوانان و بزرگسالان  با آرامش ، شادی و نظم در کنار همدیگر به شادی می پردازند و فرصت خوبی را برای ایجاد  نشاط در تهران بزرگ  فراهم آورده است.

در این مراسم محمد جواد حق شناس از هنرمند معلولی که شهید بزرگوار محسن حججی را به تصویر کشیده بود تقدیر و با اهدا جوایز از شرکت کنندگان تشکر کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =