برگزاری نخستین جلسه مجمع نمایندگان استان اصفهان در آستانه تشکیل دولت

رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان گفت: نخستین جلسه مجمع نمایندگان استان اصفهان در آستانه تشکیل دولت جدید برگزار شد و در این جلسه بحث موضع‌گیری‌های متحد به‌ویژه در آستانه تشکیل دولت جدید مطرح شد.

حجت الاسلام محمدتقی نقدعلی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، از برگزاری نخستین جلسه مجمع نمایندگان استان اصفهان در آستانه تشکیل دولت جدید خبر داد و اظهار کرد: در این جلسه بحث موضع گیری‌های متحد به‌ویژه در آستانه تشکیل دولت جدید مطرح شد.

وی افزود: همدلی و وحدت و اتحاد نظر نمایندگان پیرامون مسائل استان در مجمع نمایندگان استان اصفهان مثال‌زدنی است تا جایی که حتی برخی نمایندگان ادوار گذشته اظهار کرده‌اند که نمونه مشابهی را در گذشته سراغ نداشته‌اند.

رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان تصریح کرد: در این جلسه در باب مسائل که پیش خواهد آمد از جمله دادن رأی اعتماد به وزرا پیرامون پیگیری متحدانه مسائل استان چه در سطح کلان و چه در حوزه انتخابیه بحث و تبادل نظر شد.

وی تاکید کرد: به هر روی افق جدیدی را پیرامون پیگیری مسائل استان در مجمع رقم زدیم و در مصوبات جلسه امروز مقرر شد کمیته‌های تخصصی پیرامون پیگیری مسائل استان تشکیل شود و به اولویت‌بندی مسائل مجمع بپردازد.

حجت الاسلام نقدعلی خاطرنشان کرد: یکی از مسائلی که در مجمع مد نظرمان بود و قصد داریم آن را محقق می‌کنیم این بود که پیگیری مسائل زمین‌مانده از مصوبات جلسات با حسب اولویت چه با ادارات کل و چه وزارت‌خانه‌ها را داشته باشیم؛ به همین دلیل مصوبات این جلسه که از جلسات پربار مجمع محسوب می‌شود، متعدد بود و هم‌استانی‌ها ثمرات آن را خواهند دید.

کد خبر 770728

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.