جان‌نثاری: کسی در مقابل اقدامات دولت سیزدهم عربده می‌کشد که به هواپیمایش سوخت ندادند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان گفت: برخی عربده‌کشی می‌کنند، آن فردی که برای مذاکره به یک کشور خارجی سفر کرد و در فرودگاه به هواپیمای او سوخت ندادند تا به کشور بازگردد، برای دولت سیزدهمی که روبه‌روی رژیم صهیونیستی ایستاد و او را مورد هدف قرار داد و در دنیا مفتضح کرد، رجز می‌خواند.

به گزارش خبرگزاری ایمنا، محمدرضا جان‌نثاری امروز _یکشنبه سوم تیر_ در نشست با جمعی از نخبگان استان اصفهان با موضوع هزار روز حکمرانی انقلابی اظهار کرد: سعی می‌کنیم به دور از نگاه‌های مرسوم موضوعاتی را در خصوص رئیس‌جمهور شهید و خدمات ایشان ارائه کنیم.

وی افزود: پس از حکومت امیرالمومنین (ع)، حاکمیت دینی که در دنیا به الگو تبدیل شود وجود نداشت، اما با پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی حاکمیت دینی نیز آغاز شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان گفت: طبق فرمایش و منویات مقام معظم رهبری فرایندی که برای تکامل حاکمیت دینی تعریف شده شامل پنج مرحله انقلاب اسلامی، تشکیل نظام اسلامی، تشکیل دولت اسلامی، تشکیل جامعه اسلامی و تشکیل تمدن اسلامی است.

جان‌نثاری در پاسخ به این سوال که چرا دشمنان بشریت با انقلاب اسلامی مشکل داشته و دارند؟، عنوان کرد: دشمنان همواره از الگو شدن نظام اسلامی واهمه داشته و دارند.

وی با اشاره به اینکه این الگوی جدید بود که تمام مستکبران عالم را واداشت تا در مقابل آن بایستند، اظهار کرد: هرجا سخن از ظلم‌ستیزی و مقابله با استکبار می‌شود، عَلَم جمهوری اسلامی برافراشته است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان بیان کرد: در دولت سیزدهم، شهید جمهور، آیت‌الله رئیسی الگوی موفقی از حکمرانی دینی از خود ارائه داد که شایسته است برای آیندگان به یادگار بماند.

جان‌نثاری با اشاره به ویژگی‌های دولت دینی در دولت سیزدهم عنوان کرد: پایبندی رئیس‌جمهور شهید به مبانی دینی و اعتقادی بود زیرا ایشان قدم نخست را اجرای حکم خداوند متعال می‌دانستند.

وی افزود: دومین ویژگی، تبعیت از ولایت فقیه است که ایشان خود را ملازم رهبری می‌دانست، این شهید بزرگوار در برابر مقام معظم رهبری سراپا گوش و به معنی واقعی کلمه ولایت‌مدار بود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان اظهار کرد: بُعد دیگر سلوک این شهید والامقام نگاه خاص به مردم بود، ایشان مردم را از عمق جان ولی نعمت می‌دانست.

جان‌نثاری ادامه داد: نگاه خادم و مخدومی این نیست که رئیس‌جمهور با خودرویی که شیشه ضد گلوله دارد در جمع مردم حاضر شود یا وزرا چهار ماه بخواهند رئیس‌جمهور را ببینند و در مورد مسائل کشور با او گفت‌وگو کنند، اما نتوانند.

وی خاطرنشان کرد: رئیس‌جمهور شهید لطف الهی را در جاده خدمت به مردم می‌دید و از این‌رو برای باز کردن گره از مشکلات مردم، ارتباط بسیار قوی و فعالی با وزرا و استانداران داشت.

جان‌نثاری با تأکید بر رویکرد سیاست خارجی در دولت سیزدهم، گفت: همه ما دیدیم که به واسطه سیاست خارجی دولت سیزدهم ۶۵ هیئت خارجی در مراسم وداع با شهید جمهور در تهران حضور یافتند و این هیئت‌ها از کشورهایی بودند که سال‌ها با ایران هیچ‌گونه مراوده‌ای نداشتند.

وی سخنان خود را منوط به انتخابات ندانست و اظهار کرد: برخی عربده‌کشی می‌کنند، آن فردی که برای مذاکره به یک کشور خارجی سفر کرد و در فرودگاه به هواپیمای او سوخت ندادند تا به کشور بازگردد، برای دولت سیزدهمی که روبه‌روی رژیم صهیونیستی ایستاد و او را مورد هدف قرار داد و در دنیا مفتضح کرد، رجز می‌خواند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان گفت: اگر الگوی دولت سیزدهم را تبیین نکنیم، جای شهید و جلاد عوض می‌شود.

جان‌نثاری ادامه داد: سیاست خارجی که از دولت سیزدهم برای ما به یادگار مانده، قراردادهای بزرگ بین‌المللی مانند بریکس و شانگهای است که به ایران عزت داد.

وی افزود: دوران مشعشع و حکمرانی عزتمندانه انقلاب اسلامی را باید به عنوان یک الگوی موفق معرفی کرد تا همه بدانند تعریف انقلاب اسلامی از یک دولت تراز چیست.

کد خبر 765701

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 2
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • یاس IR ۱۵:۳۵ - ۱۴۰۳/۰۴/۰۳
  0 0
  ما ظریف رو اون روزی شناختیم که با دشمن قدم زد اون روزی که گفت امضای گرگ تضمینه اون روزی که پشت سر سردار عزیزمون حرف زد اون روزی که به شهید امیرعبداللهیان نسبت ناروا داد
 • IR ۰۰:۱۴ - ۱۴۰۳/۰۴/۰۶
  0 0
  داستان سوخت ندادن متفاوت از چیزی است که شما میگوئید. این داستان در راستای برنامه ایران بود و ربطی به استقلال عمل قدرتهای خارجی نداشت.