برنامه‌ریزی‌ها برای برگزاری یک انتخابات امن و سالم انجام شده است

وزیر کشور گفت: کارها در مسیر درست خود پیش می‌رود و داوطلبان نیز در نشست‌های تلویزیونی و سفرهای استانی، برنامه‌های خود را به مردم معرفی می‌کنند و برای یک انتخابات سالم و امن برنامه‌ریزی و پیش‌بینی‌های لازم انجام شده است.

به گزارش خبرگزاری ایمنا، احمد وحیدی امروز _شنبه دوم تیر_ در جریان سفر یک روزه به استان اردبیل در شهرستان مرزی پارس‌آباد مغان اظهار کرد: روند کارهای اجرایی چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به خوبی انجام گرفته است و استانداران، فرمانداران و بخشداران و همه دست‌ان درکاران و فراجا که مسئولیت حفاظت همه‌پرسی را بر عهده دارد و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات که تأمین ارتباطات امن را عهده‌دار است و صدا و سیما و دیگر دستگاه‌ها به وظایف خود عمل می‌کنند و از آمادگی لازم برخوردارند.

وی افزود: کارها در مسیر درست خود پیش می‌رود و داوطلبان نیز در نشست‌های تلویزیونی و سفرهای استانی، برنامه‌های خود را به مردم معرفی می‌کنند و برای یک انتخابات سالم و امن برنامه‌ریزی و پیش‌بینی‌های لازم انجام شده است.

وزیر کشور ادامه داد: داوطلبان و هواداران نیز باید در کنار شور و شعور انتخاباتی، ضوابط قانونی را در بحث و گفت‌وگو مد نظر قرار داده از تخریب همدیگر خودداری کنند.

وحیدی همچنین گفت: البته به نظر می‌رسد داوطلبان این موارد را رعایت می‌کنند و از هواداران بیشتر انتظار داریم موضوعات را رعایت کنند و ستادهای انتخاباتی هم ضوابط قانونی را رعایت و از تخریب همدیگر و انتشار گزارش‌های غلط خودداری کنند.

وزیر کشور با بیان اینکه فضای سالم و خوبی در انتخابات وجود دارد و امیدواریم همین طور ادامه یابد، اضافه کرد: تا آخر وقت چهارشنبه وقت تبلیغات انتخابات است و روز پنجشنبه تبلیغات ممنوع خواهد بود و روز جمعه نیز شاهد حضور مردم فهیم کشور در پای صندوق‌های آرا خواهیم بود.

زمینه استفاده مردم از جاذبه‌های گردشگری رودخانه مرزی پارس‌آباد فراهم می‌شود

وزیر کشور همچنین در خصوص چگونگی استفاده مرزنشینان پارس‌آباد مغان از جاذبه‌های گردشگری رودخانه و نوار مرزی این شهرستان گفت: مردم انتظار بهره‌مندی از این منطقه گردشگری را دارند، با وجود اینکه این منطقه، مرزی است و محدودیت‌ها و ملاحظات خاص خود را دارد، اما باید در این زمینه چاره‌اندیشی شده و فرصتی فراهم شود تا مردم بتوانند از مواهب ساحل رودخانه مرزی به عنوان تفرجگاه استفاده کنند و این موضوع را طی جلسه‌ای با مسئولان امر پیگیری خواهیم کرد.

به گزارش ایمنا، وزیر کشور صبح امروز با استقبال سیدحامد عاملی، استاندار اردبیل و جمعی از مسئولان استانی از فرودگاه پارس‌آباد وارد استان اردبیل شد.

وی در بازدید از محل ساماندهی رود ارس در منطقه پارس‌آباد مغان، اظهار کرد: به دلیل ورود بخشی از جریان آب رود ارس از سمت کشور آذربایجان به خاک کشورمان، بخشی از خاک‌مان از دست رفته بود که نسبت به الحاق مجدد ۳۰۰ هکتار از اراضی کشورمان با طرف کشور جمهوری آذربایجان هماهنگی لازم انجام شده است.

وحیدی اضافه کرد: بر اساس قول پیمانکار پروژه و پیگیری‌های ویژه و مستمر استاندار اردبیل این پروژه تا پایان شهریور سال جاری به بهره‌برداری رسیده و نهایتاً ۳۰۰ هکتار از اراضی کشورمان مجدداً در خاک جمهوری اسلامی ایران احیا خواهد شد.

بازدید از پروژه‌های مرزی و عمرانی و آغاز بهره‌برداری رسمی از تقاطع نیایش اردبیل از برنامه‌های وزیر کشور در سفر یک روزه به استان اردبیل خواهد بود.

کد خبر 765546

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.