پیشرفت ۸۰ درصدی بخش شرقی رینگ چهارم اصفهان

رئیس کمیسیون اقتصادی، سرمایه‌گذاری و گردشگری شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه قسمت شرقی رینگ چهارم ترافیکی حدود ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است، گفت: آزادسازی‌های محله خاتون‌آباد، از مهمترین دلایل به تأخیر افتادن زمان بهره‌برداری این پروژه است.

به گزارش خبرگزاری ایمنا، عباس حاج‌رسولی‌ها امروز _شنبه دوم تیر_ در حاشیه بازدید کمیسیون عمران، معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر اصفهان از کیلومتر صفر تا هشت رینگ چهارم ترافیکی اظهار کرد: این پروژه یکی از قابل توجه‌ترین پروژه‌های این کلان‌شهر بوده و وزن آن دو برابر رینگ سوم ترافیکی است.

وی با بیان اینکه این پروژه تأثیر بسزایی در کاهش ترافیک سطح شهر دارد، افزود: آزادسازی‌های محله خاتون‌آباد، از مهمترین دلایل به تأخیر افتادن زمان بهره‌برداری این پروژه است.

رئیس کمیسیون اقتصادی، سرمایه‌گذاری و گردشگری شورای اسلامی شهر اصفهان تاکید کرد: امیدواریم رینگ چهارم ترافیکی در این دوره شورای اسلامی شهر مورد بهره‌برداری قرار گیرد.

حاج‌رسولی‌ها گفت: در صورتی که تمام آزادسازی‌های این پروژه تا یک ماه آینده به‌طور کامل انجام شود، قسمت شرقی این رینگ به‌زودی مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.

وی ادامه داد: قسمت غربی این پروژه با شهرستان‌های درچه و خمینی‌شهر درگیر است و در حال حاضر اقداماتی در آن قسمت صورت نگرفته است.

رئیس کمیسیون اقتصادی، سرمایه‌گذاری و گردشگری شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه طول رینگ چهارم ترافیکی حدود ۸۶ کیلومتر است، خاطرنشان کرد: اتصالات قسمت شرق این رینگ شامل مسیرهای فرودگاه، یزد، تهران، کرمان و شیراز است و به‌زودی برقرار خواهد شد.

حاج‌رسولی‌ها گفت: قسمت شرقی این پروژه حدود ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

کد خبر 765524

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 3
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • IR ۲۱:۲۰ - ۱۴۰۳/۰۴/۰۲
  0 0
  آقای حاج رسولی درچه شهرستان نیست. درچه از توابع شهرستان خمینی شهر هست. باید می نوشتید شهر درچه
 • سعید IR ۱۶:۴۳ - ۱۴۰۳/۰۴/۰۳
  0 0
  رینگ چهارم بدون اصلاح محور شهر بهارستان و راه اندازی کمر بندی پشت شهر بهارستان کاری بیفایده است
 • همایونشهری IR ۱۵:۴۲ - ۱۴۰۳/۰۴/۰۴
  0 0
  آقای حاج رسولی اولا درچه شهرستان نیست و یکی از شهرهای شهرستان خمینی شهره و ثانیا محل رد شدن این رینگ رو عوض کنید که به شهرستان خمینی شهر کاری نداشته باشید،میتونید از فلکه دانشگاه صنعتی به سمت دهنو و رهنان که از توابع اصفهانه این رینگ رو عبور دهید،خمینی شهر و درچه تو تامین مخارج خودشون ماندند چه برسه به آزاد سازی اون همه زمین،باغ و کارگاه،اگه هم دارید که بسم الله