ثبت‌نام داوطلبان شرکت در مصاحبه آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد تمدید شد

ثبت نام داوطلبان شرکت در مصاحبه آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی تا پایان روز چهارشنبه، ششم تیر تمدید شد.

به گزارش خبرگزاری ایمنا و به نقل از روابط‌عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، ثبت نام داوطلبان شرکت در مصاحبه آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی تا پایان روز چهارشنبه، ششم تیر تمدید شد.

آن دسته از داوطلبان راه‌یافته به مرحله مصاحبه علمی به‌منظور شرکت در مصاحبه لازم است با مراجعه به وبگاه مرکز سنجش، پذیرش و فارغ‌التحصیلی به نشانی azmoon.org نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند.

متقاضیانی که حداقل در یک کد رشته محل حدنصاب نمره علمی لازم برای مصاحبه را کسب کرده‌اند، چنانچه تمایل به ثبت‌نام در مصاحبه را دارند، لازم است تا دوازدهم تیر با مراجعه مجدد به کارنامه نسبت به تکمیل فرم مشخصات بررسی صلاحیت عمومی داوطلبان آزمون دکتری تخصصی سال ۱۴۰۳ اقدام کنند.

بدیهی است در صورت تکمیل نکردن فرم مربوطه از گزینش نهایی حذف خواهند شد. داوطلبانی که علاوه بر دانشگاه آزاد اسلامی، در سایر دانشگاه‌ها حدنصاب علمی لازم را به منظور مصاحبه کسب کرده و نسبت به تکمیل فرم صلاحیت عمومی اقدام کرده‌اند، نیازی به تکمیل مجدد این فرم نخواهند داشت.

آن دسته از مربیان رسمی (قطعی یا آزمایشی) شاغل در مؤسسات آموزش عالی کشور و دستگاه‌های اجرایی به‌جز دانشگاه آزاد اسلامی که خود را متقاضی استفاده از سهمیه مربیان اعلام کرده‌اند، لازم است مدارک لازم به‌منظور بهره‌مندی از این سهمیه شامل موافقت دانشگاه یا مؤسسه محل خدمت و آخرین حکم کارگزینی خود را در زمان ثبت‌نام به‌منظور مصاحبه بارگذاری کنند. مربیان رسمی (قطعی یا آزمایشی) دانشگاه آزاد اسلامی نیازی به بارگذاری این مدارک نخواهند داشت و استعلام وضعیت مربیان دانشگاه آزاد اسلامی از مرکز جذب و امور هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی انجام خواهد شد.

مصاحبه علمی داوطلبان آزمون دکتری تخصصی در سال جاری به صورت حضوری و متمرکز در شهر تهران برگزار خواهد شد و زمان و نحوه دریافت برگه ورود به جلسه مصاحبه حضوری، نیمه تیر اطلاع‌رسانی خواهد شد.

کد خبر 765356

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.