نشست رؤسای ستادهای انتخاباتی کاندیداهای ریاست‌جمهوری در اصفهان

رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان از برگزاری نشست مشترک میان رؤسای ستادهای انتخابات کاندیداهای ریاست‌جمهوری در استان اصفهان با اعضاء ستاد انتخابات، جانشین هیئت نظارت و نماینده دادگستری استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری ایمنا و به نقل از کمیته اطلاع‌رسانی انتخابات استان اصفهان، محمدرضا جان‌نثاری اظهار کرد کرد: این روزها فرایند انتخابات چهاردهمین دوره ریاست‌جمهوری که انتخابات زودرس پس از شهادت آیت‌الله رئیسی است؛ در سراسر کشور و البته استان اصفهان در حال اجرا است.

وی با اشاره به اینکه در فرایند انتخابات در مرحله تبلیغات نامزدهای انتخابات ریاست‌جمهوری هستیم، افزود: برای هماهنگی هرچه بیشتر در این زمینه جلسه‌ای را با حضور رؤسای ستادهای انتخابات کاندیداهای ریاست‌جمهوری در استان، مسئولان ستاد انتخابات استان، جانشین هیئت نظارت استان و نماینده دادگستری استان برگزار شد.

رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان گفت: از شش کاندیدای ریاست‌جمهوری، پنج نفر رئیس ستاد استانی خود را معرفی کرده‌اند، اما پورمحمدی مسئول ستاد استانی خود در استان اصفهان را معرفی نکرده است.

جان‌نثاری ادامه داد: در این جلسه چهار رئیس ستاد حضور داشتند و رئیس ستاد پزشکیان به دلیل حضور نداشتن در اصفهان، نماینده خود را برای نشست معرفی کرد.

وی با اشاره به اینکه این نشست به صورت صمیمانه و با رویکرد همراهی و همکاری برگزار شد، خاطرنشان کرد: محورهای تعامل برای انجام امور تبلیغاتی کاندیداها بدون حواشی و تخلف انتخاباتی در این جلسه تبیین شد.

رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان گفت: رؤسای ستادهای انتخاباتی کاندیداها نیز درخواست‌هایی داشتند که در این خصوص هماهنگی‌های لازم انجام شد.

جان‌نثاری ادامه داد: محور اصلی نشست تعهد به قانون و اخلاق در تمام فرایند انتخابات بود تا با هماهنگی بیشتری انتخاباتی در ترازِ انقلاب اسلامی را برگزار کنیم.

کد خبر 763341

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.