۹۷۰۰۰ پرونده در شوراهای حل اختلاف استان قزوین مختومه شد

رئیس شورای حل اختلاف استان قزوین از رسیدگی و مختومه شدن حدود ۹۷ هزار پرونده در شوراهای حل اختلاف استان طی یک‌سال اخیر خبر داد.

به گزارش خبرگزاری ایمنا از قزوین، حجت‌الاسلام محمد حیدری امروز -جمعه بیست‌وپنجم خرداد- در همایش ستاد صبر و تجلیل از اعضا و کارکنان شورای حل اختلاف استان قزوین اظهار کرد: خدمات خوبی در شورای حل اختلاف به جامعه ارائه می‌شود و قطعاً خداوند متعال نظاره‌گر تلاش همکاران ما است.

وی اضافه کرد: در سال‌های اخیر با تلاش جهادی همکاران میزان صلح و سازش در استان تا ۵۴ درصد پیش رفتیم، به طوری که در دو ماه ابتدایی سال جاری ۶۶ درصد پرونده‌های ورودی در مرکز استان به مصالحه ختم می‌شود.

رئیس شورای حل اختلاف استان قزوین ضمن تقدیر از تلاش اعضای شورای حل اختلاف استان ادامه داد: در سال گذشته میانگین صلح و سازش در اغلب حوزه‌ها بیشتر از ۵۰ درصد بود که امیدواریم در سال جاری افزایش چشم گیری داشته باشیم.

حجت‌الاسلام حیدری از رسیدگی و مختومه شدن حدود ۹۷ هزار پرونده در شوراهای حل اختلاف استان طی یک‌سال اخیر خبر داد و گفت: از ۹۷ هزار و ۲۵۳ فقره پرونده وارده در سال گذشته به شوراهای حل اختلاف استان ۹۶ هزار و ۸۶۱ فقره پرونده مختومه و مورد رسیدگی قرار گرفته شده است.

کد خبر 763107

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.