پایانه صادراتی گلخانه‌داران ایران در منطقه صنعتی تیران، افتتاح شد

با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان در شهرستان تیران و کرون، طرح‌های عمرانی این شهرستان از جمله «پایانه صادراتی گلخانه‌داران ایران در منطقه صنعتی تیران» افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری ایمنا و به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری اصفهان، در جریان سفر مهران زینلیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان، «پایانه صادراتی گلخانه داران ایران در منطقه صنعتی تیران» افتتاح شد؛ بر این اساس ۸۳ گلخانه دار با سرمایه‌گذاری بالغ بر ۱۸ میلیارد تومان به منظور انجام صادرات به صورت مستقیم، در این پروژه شرکت کرده‌اند.

همچنین با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان بلوار سردار شهید غلامرضا نورمحمدی این شهرستان با اعتباری بالغ بر ۱۲ میلیارد تومان افتتاح شد؛ بازدید از فعالیت گروه جهادی شهدای خدمت و میز خدمت ادارات خدمات‌رسان در روستای حسن آباد ابریزه، از برنامه‌های دیگر سفر معاون عمرانی استانداری اصفهان به شهرستان تیران و کرون بود.

دو گلخانه سبزی و صیفی و طرح پرورش بوقلمون گوشتی مرغاب در این شهرستان با حضور دکتر زینلیان افتتاح شد؛ همچنین معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان از طرح مرمت ۳۰۰ متر مربع قنات روستای کردعلیا در شهرستان تیران و کرون بازدید کرد.

گفتنی است مدیرکل جهاد کشاورزی استان نیز در این سفر، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان را همراهی کرد.

کد خبر 763071

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.