پروژه پردیس ورزشی غرب اصفهان در محله ولدان احداث می‌شود

مدیر منطقه ۲ شهرداری اصفهان گفت: پروژه پردیس ورزشی غرب اصفهان به‌عنوان یکی از بزرگترین پروژه‌های ورزشی این کلان‎‌شهر در محله ولدان احداث می‌شود.

محمدرضا طبیبی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا اظهار کرد: پروژه پردیس ورزشی غرب اصفهان در زمینی به وسعت ۳۲۰۰ مترمربع در خیابان شهید صمدیه لباف (محله ولدان) احداث می‌شود.

وی با اشاره به ویژگی‌های پروژه پردیس ورزشی غرب اصفهان افزود: این پروژه با زیربنای حدودی ۲۰ هزار متر مربع به‌صورت پنج طبقه روی پیلوت و دو طبقه زیرزمین جهت پارکینگ یکی از بزرگترین پروژه‌های ورزشی در شهر اصفهان است، همچنین موقعیت و دسترسی‌های مناسب زمین پروژه و تنوع کاربری‌های ورزشی تعریف شده این پروژه را ویژه کرده است.

پروژه پردیس ورزشی غرب اصفهان در محله ولدان احداث می‌شود

مدیر منطقه ۲ شهرداری اصفهان با اشاره به در نظر گرفتن حدود ۱۰۰۰ متر مربع از زیربنای پروژه برای اقامتگاه موقت ورزشکاران ادامه داد: شرکت‌کننده در مسابقات و اردوهای تیمی مقیاس عملکرد این پروژه را نه‌تنها در سطح شهری و استانی، بلکه در سطح کشوری می‌توان در نظر گرفت.

طبیبی با اشاره به کاربری‌های تعریف شده در پردیس ورزشی غرب اصفهان گفت: استخر با ابعاد مسابقه‌ای، دو سالن بدنسازی اختصاصی و مجزا برای آقایان و بانوان، باشگاه بیلیارد، سالن اسکواش، سالن بازی کودکان جهت رفاه خانواده‌های ورزشکار، سالن اجتماعات و مراسم‌های ورزشی، اقامتگاه موقت جهت اسکان ورزشکاران در مسابقات، دو طبقه پارکینگ در زیر زمین، سالن کسب و کارهای تک نفره تجاری و دفتر کار در این مجموعه پیش‌بینی شده است.

کد خبر 762610

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.