خدمات سفرهای تابستانی تهران رصد و ارزیابی می‌شود

مدیرکل بازرسی استانداری تهران از رصد و ارزیابی خدمات سفرهای تابستانی استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری ایمنا، اسدالله تقی‌زاده، عصر امروز _سه شنبه بیست و دوم خرداد_ در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان تهران در خصوص نحوه ارزیابی و انتخاب کمیته‌های برتر ستاد هماهنگی خدمات سفر استان تهران اظهار کرد: ارزیابی‌ها از سطوح پایین‌تر و از شهرستان‌ها شروع شد و به دستگاه‌ها و سطوح برتر استانی رسید و ما تقریباً ۱۴ پروژه استانی، ۱۶ فرمانداری در سطح استان و نزدیک به ۴۸ دستگاه را مورد ارزیابی قرار دادیم.

وی افزود: در روزهای پیش‌رو سفرهای تابستانی را خواهیم داشت و انتظار داریم، که ستاد هماهنگی خدمات سفر استان تهران و نیز شهرستان‌ها مانند گذشته در سه ماه تابستان نیز به وظایف خود عمل کرده و موضوع اسکان، رفاه، امداد و… را در دستور کار خود قرار دهد.

مدیرکل بازرسی استانداری تهران با بیان اینکه اقدامات خوب دستگاه‌ها در خصوص موضوعات اسکان، رفاه و امداد در پایان دوره مورد تقدیر قرار می‌گیرند، گفت: در صورت کوتاهی و کم‌کاری دستگاه‌ها نیز نیز تمام مواد رصد و تذکر داده می‌شود.

تقی‌زاده گفت: در ارزیابی‌های انجام شده امروز نیز فرمانداری تهران در گروه الف، فرمانداری بهارستان در گروه ب و فرمانداری فیروزکوه در گروه ج برتر شناخته شده و مورد تقدیر قرار گرفتند.

وی اضافه کرد: در کمیته‌ها نیز با دو دیدگاه اقدامات سنجیده شد، که یک دیدگاه در جهت اقدامات برای کاهش مرگ‌ومیرها در سفر بود، که در این خصوص اورژانس و هلال‌احمر و حمل‌ونقل و ترافیک مورد تقدیر قرار گرفتند.

مدیر کل بازرسی استانداری تهران گفت: در خصوص دیدگاه و گروه دوم نیز از منظر رفاه و اسکان بررسی‌ها انجام شد که اداره کل میراث فرهنگی استان تهران، اداره کل شهری استان تهران و نیز کمیته نظارت بر نمازخانه‌ها حائز رتبه و شایسته تقدیر شدند.

منبع: فارس

کد خبر 762345

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.