سپاهان در تلاش برای تحقق رویایی به قدمت ۱۰ سال

آخرین قهرمانی سپاهان در جام حذفی به سال‌های گذشته برمی‌گردد و به همین دلیل طلایی‌پوشان انگیزه بالایی برای کسب عنوان قهرمانی دارند.

به گزارش خبرگزاری ایمنا، مرحله نیمه نهایی جام حذفی فوتبال ایران شنبه، بیست‌وششم خرداد برگزار خواهد شد. در این مرحله تیم‌های آلومینیوم اراک و مس رفسنجان از ساعت ۲۰ برابر یکدیگر صف‌آرایی خواهند کرد. دو تیم سپاهان و گل‌گهر سیرجان نیز از ساعت ۱۹:۴۵ به جدال با یکدیگر می‌پردازند. با وجود اینکه جام حذفی لقب جام شگفتی‌ها را یدک می‌کشد، اما بیشتر اهالی فوتبال اعتقاد دارند طلایی‌پوشان اصفهان اصلی‌ترین گزینه کسب عنوان قهرمانی این تورنمنت به‌شمار می‌روند.

شاگردان مورایس در لیگ بیست‌وسوم با حضور در جایگاه سوم جدول به کار خود در لیگ برتر پایان دادند و به همین دلیل عزم خود را برای شکستن طلسم چندین ساله قهرمانی این تیم جزم کرده‌اند. به‌رغم اینکه نماینده اصفهان در سال‌های گذشته همواره در جام حذفی و لیگ برتر به عنوان مدعی پا به گردونه رقابت‌های لیگ برتر گذاشته است، اما آخرین بار در فصل ۹۸_۹۷ در مرحله نیمه‌نهایی حاضر بود و با شکست یک بر صفر مقابل پرسپولیس از دور مسابقات کنار رفت.

زردپوشان یکی از تیم‌های پرافتخار تاریخ فوتبال ایران به‌شمار می‌روند و در ویترین افتخارات این تیم کاپ قهرمانی جام حذفی نیز به چشم می‌خورد، اما نکته قابل توجه این است که سپاهان آخرین بار در فصل ۹۲_۹۱ جام قهرمانی این تورنمنت را بالای سر برده است. به‌طور کلی ناکامی سال‌های گذشته طلایی‌پوشان، عملکرد سینوسی بازیکنان این تیم در لیگ بیست‌وسوم و انگیزه مضاعف مورایس برای کسب عنوان قهرمانی با سپاهان موجب می‌شود این تیم برخلاف سال‌های گذشته با هدف جدی‌تری برای قهرمانی حذفی بجنگد، چراکه قهرمانی در جام حذفی این فرصت را در اختیار طلایی‌پوشان قرار می‌دهد که در سوپرجام نیز شایستگی‌های خود را ثابت کنند و چه بسا فصل فوتبالی خود را با دو جام به پایان برسانند.

سپاهان در تلاش برای تحقق رویایی به قدمت ۱۰ سال

کد خبر 762224

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.