پلیس با اراذل و اوباش، قاطع و قانونی برخورد می‌کند

فرمانده انتظامی استان ایلام گفت: برخورد قاطعانه و قانونی با اراذل و اوباش و دارندگان سلاح غیرمجاز از اولویت‌های پلیس است.

به گزارش خبرگزاری ایمنا از ایلام، سردار جمال سلمانی امروز _یکشنبه سیزدهم خرداد_ در قرارگاه مقابله با اراذل و اوباش و در جمع مسئولان انتظامی استان، اظهار کرد: اجرای طرح‌های مبارزه با اراذل و اوباش باید به صورت یک اصل و مطالبه بحق شهروندان سرلوحه کاری پلیس استان قرار گیرد.

وی افزود: برخورد قاطع و قانونی با اراذل و اوباش و مخلان آسایش و آرامش مردم، از مطالبات بحق آحاد مردم است و پلیس با اجرای این طرح به دنبال ایجاد امنیت و آسایش در جامعه است.

فرمانده انتظامی استان ایلام با اشاره به عزم جدی پلیس در مقابله با اراذل و اوباش و مخلان نظم و امنیت عمومی، خاطرنشان کرد: امروز به برکت تلاش، ایثار و از خود گذشتگی پلیس شاهد افزایش احساس امنیت و کاهش انواع جرایم و آسیب‌های اجتماعی در سطح جامعه هستیم.

سلمانی با هشدار به اراذل و اوباشی که در فضای مجازی اقدام به خودنمایی با سلاح می‌کند، گفت: پلیس مصمم است با کسانی که نظم و آرامش عمومی شهروندان را خدشه‌دار می‌کنند و باعث ایجاد رعب و وحشت می‌شوند برابر قانون برخورد کند و در این مسیر از هیچ تلاش و کوششی دریغ نخواهد کرد.

کد خبر 759597

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.