ایام پایانی دولت سیزدهم، روزهای خدمت مضاعف و تبیین خدمات برای مردم است

استاندار اصفهان گفت: اولویت تمامی برنامه‌های ما اکنون انتخابات است و در کنار این اولویت معرفی خدمات دولت نیز بسیار ضروری است.

به گزارش خبرگزاری ایمنا و به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری اصفهان، سیدرضا مرتضوی در گردهمایی فرمانداران استان ضمن تسلیت در پی شهادت رئیس جمهور شهید آیت الله رئیسی و همراهان ایشان، اظهار کرد: رئیس جمهور شهید آیت الله رئیسی در همه امور و حوزه‌های اجرایی کشور به دنبال ایجاد تعادل بودند.

وی ادامه داد: نگاه این شهید بزرگوار راهبردی و جامع بود تا آحاد مردم از تمامی ظرفیت‌های کشور بهره‌مند شوند و ظرفیت‌های جدیدی نیز تعریف شود و در اختیار مردم قرار بگیرد.

استاندار اصفهان ضمن اشاره به سلوک رفتاری و شخصیت والای رئیس جمهور شهید، گفت: آنچه که در شخصیت والای ایشان موج می‌زد ناشی از نگاه مومنانه، خیرخواهانه، محبت‌آمیز و محترمانه این شهید والامقام بود.

مرتضوی یادآور شد: تشییع باشکوه شهدای خدمت بار دیگر نشان داد که خداوند متعال محبت مسئولینی که با ایمان و عمل صالح به مردم خدمت می‌کنند را در قلب مردم قرار می‌دهد.

وی با اشاره به اینکه در این هیاهو بایستی مراقب باشیم تا شخصیت شهید جمهور آیت الله رئیسی به درستی تبیین و معرفی شود، بیان کرد: بایستی فضائل و ویژگی‌هایی که ایشان در مدار حرکتی خود مد نظر داشتند به درستی به جامعه معرفی شود.

استاندار اصفهان عنوان کرد: همچنین بایستی سلوک مومنانه این شهید عزیز را در انجام وظایف خود بالاخص در برگزاری انتخابات ریاست جمهوری مد نظر قرار دهیم و سایرین را به این راه پر از نیکی دعوت کنیم.

استاندار اصفهان خاطرنشان کرد: ارتباط با مؤثرین جامعه، اقشار، حلقه‌های میانی و همه افرادی که در مشارکت می‌توانند نقش‌آفرینی کنند به نحو مقتضی برنامه‌ریزی شود.

مرتضوی با بیان اینکه پس از شهادت آیت الله رئیسی تجلی دیگری از یک مدیر و رئیس‌جمهور خادم در ذهن مردم ترسیم شد، اظهار کرد: حضور پرشور مردم در آئین تشییع شهدای خدمت قرارگاه دشمن را به هم ریخت زیرا با تمام تلاش‌هایی که جهت ناکارآمد نشان دادن نظام و دولت به کار بردند نقشه‌های شوم شأن بر ملأ شد.

وی متذکر شد: اولویت تمامی برنامه‌های ما اکنون انتخابات است و در کنار این اولویت معرفی خدمات دولت نیز بسیار ضروری است.

مرتضوی با اشاره به اینکه روزهای پایانی دولت سیزدهم، روزهای تبیین خدمات و خدمت مضاعف به مردم است، گفت: خدمات دولت سیزدهم در استان در قالب‌های مختلف رسانه‌ای تهیه و تدوین و در اختیار آحاد مردم قرار بگیرد.

وی در پایان اضافه کرد: از ما انتظار می‌رود عملکرد دولت سیزدهم که شهید جمهور در رأس آن قرار داشتند را به درستی تصویر بکشیم و در اختیار مؤثرین جامعه و آحاد مردم قرار دهیم.

کد خبر 758436

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.