مباحث فرهنگی و دینی باید در آرامستان باغ رضوان استمرار داشته باشد

مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در امور فرهنگی و اجتماعی با تاکید بر لزوم استمرار مباحث فرهنگی و دینی در آرامستان باغ رضوان گفت: مردم باید مطالبه‌گری کنند تا مدیریت بعدی این آرامستان نیز به‌خوبی عمل کند.

احمد مقیمی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا در حاشیه آئین بهره‌برداری از پروژه‌های جدید عمرانی، زیست‌محیطی و فرهنگی آرامستان باغ رضوان شهرداری اصفهان اظهار کرد: در بعضی از موارد یک ریل گذاری‌هایی انجام شده است که به‌سختی قابل‌تغییر است.

وی با بیان اینکه احیای قبور سنتی هم‌اکنون در حال انجام است، افزود: در یک سال اخیر طبق آمار بیش از ۳۰۰ متقاضی در اصفهان در صدد احیای قبور متوفیان خود بودند، به‌طور قطع زمانی که مطالبات شکل بگیرد کسی نمی‌تواند آن‌ها را انکار کند.

مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در امور فرهنگی و اجتماعی با تاکید بر لزوم استمرار مباحث فرهنگی و دینی در آرامستان باغ رضوان ادامه داد: مردم باید مطالبه‌گری کنند تا مدیریت بعدی این آرامستان به‌خوبی عمل کند.

وی ادامه داد: باغ رضوان، آرامستان عمومی شهر است و اموات مردم در اینجا دفن شده‌اند، بنابراین باید بدانند قبرستان هم جزوی از شهر است و از اتفاقات آن اطلاع داشته باشند و مطالبات خود را بیان کنند.

کد خبر 758430

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.