آغاز انتخاب‌ رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد از ۱۲ خرداد

انتخاب رشته داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۳ دانشگاه آزاد اسلامی و ثبت‌نام بدون آزمون (ویژه استعدادهای درخشان) از روز شنبه (۱۲ خرداد ۱۴۰۳) آغاز می‌شود.

به گزارش خبرگزاری ایمنا و به نقل از دانشگاه آزاد اسلامی، انتخاب رشته داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۳ دانشگاه آزاد اسلامی از روز شنبه، دوازدهم خرداد ۱۴۰۳ آغاز می‌شود و تا روز چهارشنبه، شانزدهم خرداد ۱۴۰۳ ادامه خواهد داشت.

داوطلبان شرکت‌کننده در آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۳ که بر اساس کارنامه صادره از سوی سازمان سنجش آموزش کشور مجاز به انتخاب رشته شده‌اند و علاقه‌مند به انتخاب رشته / محل‌های دایر در دانشگاه آزاد اسلامی هستند، می‌توانند با استفاده از کد دسترسی انتخاب رشته مندرج ذیل کارنامه سازمان سنجش آموزش کشور با مراجعه به سامانه ثبت‌نام الکترونیکی مرکز سنجش، پذیرش و فارغ‌التحصیلی به نشانی سایت آزمون دانشگاه آزاد اسلامی نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.

به داوطلبان توصیه می‌شود ابتدا دفترچه راهنمای انتخاب رشته را دریافت و پس از مطالعه و کسب آگاهی، نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند. همچنین پس از انتخاب رشته / محل، کد رهگیری و نسخه چاپی ثبت نام خود را تهیه و تا زمان اعلام نتایج نزد خود حفظ کنند.

ثبت‌نام بدون آزمون (ویژه استعدادهای درخشان) مقطع کارشناسی ارشد

بر اساس این گزارش ثبت‌نام بدون آزمون ویژه استعدادهای درخشان مقطع کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۳ دانشگاه آزاد اسلامی از روز شنبه، دوازدهم خرداد ۱۴۰۳ آغاز می‌شود و تا روز شنبه، نوزدهم خرداد ۱۴۰۳ ادامه خواهد داشت.

داوطلبان با مراجعه به سامانه ثبت‌نام الکترونیکی مرکز سنجش، پذیرش و فارغ‌التحصیلی به نشانی www.azmoon.org پس از مطالعه دفترچه راهنما و در صورت داشتن شرایط ویژه استعدادهای درخشان مقطع کارشناسی ارشد ابتدا نسبت به خرید کارت اعتباری اقدام و سپس با ورود به سامانه نسبت به ثبت‌نام و انتخاب رشته / محل‌های درخواستی اقدام کنند.

داوطلبان لازم است پس از انتخاب رشته / محل، کد رهگیری و نسخه چاپی ثبت‌نام خود را تهیه و تا زمان اعلام نتایج نزد خود حفظ کنند.

کد خبر 758136

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.