شهردار باید متولی احقاق حقوق مردم باشد

عضو شورای اسلامی شهر کرج گفت: شهردار باید متولی احقاق حقوق مردم شود چرا در برابر ترک فعل پلاک ثبتی در یکی از مناطق کرج برخورد قاطع و جدی ندارد.

به گزارش خبرگزاری ایمنا از البرز، علی قاسم پور شامگاه _سه‌شنبه هشتم خرداد_ در جمع اصحاب رسانه، ضمن تسلیت شهادت آیت الله رئیسی و مقامات ارشد کشوری و بیان اینکه خون شهدا به بالندگی نظام مقدس جمهوری اسلامی کمک می‌کند سلامتی رهبر انقلاب را خواستار و طی تذکری به شهردار کرج اظهار کرد: علیرغم تذکر کتبی و شفاهی و ارسال نامه‌ای با امضا رئیس شورای شهر به شهردار در خصوص ساخت و ساز غیر مجاز در پلاک ثبتی مذکور لیکن با گذشت ۱۵ روز از آن تاکنون پاسخی از شهرداری دریافت نشده است.

وی افزود: سوال من از شهردار این است چرا شهرداری در احقاق حقوق حقه شهروندان در خصوص پلاک مذکور که در سال ۱۴۰۰ پروانه ساخت اخذ کرده و ۱۲۰۰ مترمربع در مشاعات تخلف کرده و تعداد ۴ طبقه با تخلف ساخته و ریالی هم جریمه به شهرداری پرداخت نکرده چیست؟

عضو شورای اسلامی شهر کرج با انتقاد از عدم اخذ جریمه این ملک بیان کرد: با توجه به تذکرات متعدد چرا شهرداری پاسخی به شورای شهر ارسال نکرده و در خصوص این پلاک سکوت کرده است؟!

وی تاکید کرد: آقای شهردار حق و حقوق شهروندان را چه کسی باید بگیرد؟! زمانی که این ساختمان به صورت غیر مجاز ساخته شد چشم ناظران و مدیران شهرداری کجا بود؟

کد خبر 758083

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.