اساسنامه ۳ سازمان شهرداری کرج اصلاح می‌شود

سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج از بررسی اساسنامه ۳ سازمان شهرداری کرج در صحن شورا و تصویب آن خبر داد.

به گزارش خبرگزاری ایمنا از البرز، عمار ایزدیار، شامگاه _سه‌شنبه هشتم خرداد_ در جمع اصحاب رسانه، اظهار کرد: در جلسه امروز، اعضای شورا اساسنامه‌های سازمان‌های آرامستان‌ها، مشاغل شهری و سازمان قطار شهری کرج را که قرار است در آینده نزدیک بر مبنای ماده ۸۴ قانون شهرداری‌ها، به صورت مستقل اداره شوند، بررسی و تصویب نمودند.

وی افزود: اساسنامه‌های سازمان‌های یاد شده از طریق سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور به شورای اسلامی شهر ارسال شده بود.

سخنگوی شورای شهر کرج اذعان کرد: در جلسه امروز که با حضور اعضای شورای اسلامی شهر کرج، شهردار، معاونان و مدیران شهرداری، رئیس و مدیران سازمان قطار شهری کرج برگزار شد، اقدامات سازمان قطار شهری در سال ۱۴۰۳ و برنامه‌های پیش روی سازمان در راستای خدمات رسانی بهتر به شهروندان بررسی شد.

ایزدیار میزان پیشرفت پروژه قطار شهری را در مجموع ۵۱.۶ درصد اعلام کرد و گفت: پیشرفت فیزیکی ایستگاه شهید سلطانی به ۷۴.۷۴ درصد رسیده است و همچنین تست گرم مترو تا ایستگاه شهید سلطانی نیز در هفته گذشته انجام شده است و در آینده مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.

وی خاطرنشان کرد: تاکنون ۱,۰۰۰ میلیارد تومان اعتبار به پروژه قطار شهری کرج تزریق شده که پیشرفت پروژه از جمله ۱۰ هزار تن آرماتوربندی و ۸۵ هزار متر مکعب بتن‌ریزی را به دنبال داشته است.

سخنگوی شورای شهر کرج افزود: راه اندازی شرکت بهره‌برداری متروی کرج، پیگیری ورود رام دوم قطار شهری از تعمیرگاه و همچنین بهره‌برداری از ایستگاه‌های میانی در برنامه مدیریت شهری کرج است.

کد خبر 758079

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.