دوره آموزشی خبرنگاری آب و محیط‌ زیست در اصفهان برگزار می‌شود

سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان و اندیشکده حکمرانی دانشگاه اصفهان، دوره آموزشی خبرنگاری «آب و محیط زیست» را برگزار می‌کند.

به گزارش خبرگزاری ایمنا، سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان (دفتر مطالعات برنامه‌ریزی راهبردی وزارت فرهنگ و ارشاد) و اندیشکده حکمرانی دانشگاه اصفهان، دوره آموزشی خبرنگاری آب و محیط زیست را تیر سال جاری برگزار می‌کند.

روح‌الله فرشادفر در این باره اظهار کرد: این دوره آموزشی با هدف آموزش و به‌روزرسانی دانش و اطلاعات خبرنگاران و فعالان رسانه‌ای در حوزه آب و محیط زیست برگزار می‌شود.

وی افزود: طی فراخوان منتشر شده خبرنگاران و فعالان رسانه‌ای که حداقل ۵ سال سابقه رسانه‌ای در حوزه آب و محیط زیست دارند از یکم تا پانزدهم خرداد مهلت دارند از طریق نشانی https://survey.porsline.ir/s/buGvO3qe ثبت‌نام خود را انجام دهند.

معاون اجتماعی و مشارکت‌های مردمی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان بیان کرد: سرفصل‌های این دوره آموزشی شامل تجربه‌نگاری خبرنگار محیط زیست، مبانی هیدرولوژی و مدیریت آب، اقتصاد آب، حقوق و قوانین آب و گزارش‌نویسی تخصصی است که شرکت‌کنندگان در پایان دوره گواهینامه معتبر دریافت خواهند کرد.

دوره آموزشی خبرنگاری آب و محیط‌زیست در اصفهان برگزار می‌شود

فرشادفر ادامه داد: مباحث رسانه‌ای توسط اساتید تراز اول روزنامه‌نگاری و مباحث تخصصی حوزه آب و محیط زیست توسط اساتید تخصصی اندیشکده حکمرانی دانشگاه اصفهان تدریس می‌شود.

به گزارش ایمنا، پس از پایان مهلت ثبت‌نام و بررسی، لیست شرکت‌کنندگان اعلام خواهد شد؛ علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره ۳۲۲۴۰۵۰۹ داخلی ۲۰۳ تماس بگیرند.

کد خبر 756986

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.