هماهنگ کردن میدان و دیپلماسی از موفقیت‌های امیر عبداللهیان بود

عضو هیئت علمی دانشگاه فرهنگیان چهارمحال‌ و بختیاری گفت: حضور مقتدرانه در عرصه‌های سیاسی با آنچه در میدان رد و بدل می‌شود باید همسویی داشته باشد تا زمینه حرکت رو به جلو را فراهم کند و از موفقیت‌های امیرعبدالهیان هماهنگی دیپلماسی و میدان است.

احمدرضا بسیج در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا در چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: ویژگی شهید امیر عبداللهیان و تفاوت آن با دیگر وزرا خارجه اطاعات از رهبری و داشتن اشراف کامل بر منظومه فکری مقام معظم رهبری بود.

وی افزود: شجاعت در مقابل دشمنان در عمل و در بیان و همراه کردن مخالفان از دیگر ویژگی‌های بارز ایشان بود، امیر عبداللهیان در کنار داشتن فن بیان و خطابه دارای شجاعت در بیان و مواضع هم بود.

عضو هیئت علمی دانشگاه فرهنگیان چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: حضور مقتدرانه در عرصه‌های سیاسی با آنچه در میدان رد و بدل می‌شود باید همسویی داشته باشد تا زمینه حرکت رو به جلو را فراهم کند و از موفقیت‌های امیرعبداللهیان هماهنگی دیپلماسی و میدان است.

بسیج با اشاره به ویژگی‌های دیپلماسی دولت سیزدهم، تصریح کرد: رویکردهای دیپلماسی دولت فعلی دقیقاً با آرمان‌های انقلاب اسلامی همسو و هم جهت است، به طوری که دغدغه تمدن خواهی در کنار ناملایمتی‌ها و سنگ اندازی‌ها کاملاً مشهود بود؛ این خود نشانگر هدف صحیح دستگاه دیپلماسی در این دوران است.

کد خبر 756608

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.