ساخت مرکز درمانی در پایانه مرزی خسروی در راستای خدمت‌رسانی به زائران حسینی

رئیس اورژانس کشور از احداث مرکز اورژانس پیش‌بیمارستانی با اشاره به ساخت مرکز درمانی و اورژانس پیش‌بیمارستانی در پایانه مرزی خسروی گفت: در ایام اربعین حسینی، فراهم کردن تمهیدات و تجهیزات لازم برای ارتقای سطح سلامت و پیشگیری از حوادث و عوامل تهدیدکننده سلامت در این مراسم معنوی مورد تاکید است.

به گزارش خبرگزاری ایمنا، جعفر میعادفر امروز_ شنبه بیست‌ونهم اردیبهشت‌_ در جمع اصحاب رسانه اظهار کرد: به منظور ارزیابی ظرفیت خدمت‌رسانی به زائران اربعین حسینی، در استان کرمانشاه هستیم و ضمن بازدید از ساختمان در حال احداث جهت مرکز بهداشتی، درمانی و اورژانس پیش بیمارستانی ثارالله در پایانه مرزی خسروی، باید اعلام کنیم که میزان پیشرفت این پروژه رضایت‌بخش است.

وی با اشاره به اهمیت پایانه مرزی خسروی به عنوان یکی از معابر مهم زائران امام حسین (ع) افزود: در ایام اربعین حسینی، فراهم کردن تمهیدات و تجهیزات لازم برای ارتقای سطح سلامت و پیشگیری از حوادث و عوامل تهدیدکننده سلامت در این مراسم معنوی ضروری و مورد تاکید است.

رئیس اورژانس کشور گفت: این مرکز با دارا بودن بخش‌های تریاژ، اورژانس و ظرفیت ۲۰ تخت بستری در ایام اربعین حسینی آماده خدمت‌رسانی به زائران خواهد بود.

کد خبر 754676

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.