مشارکت مردم در اجرای طرح نور مشت محکمی بر دهان دشمنان است

رئیس کمیسیون بانوان و خانواده شورای شهر قزوین گفت: مشارکت مردم در اجرای طرح نور هم که جانانه پای کار ایستاده‌اند و در کنار پلیس همراهی می‌کنند، مشت محکمی بر دهان دشمنان خارجی و داخلی است.

به گزارش خبرگزاری ایمنا از قزوین، فاطمه اشدری امروز _دوشنبه بیست‌وچهارم اردیبهشت_ در جلسه علنی شورای شهر قزوین اظهار کرد: با توجه به فرمایش مقام معظم رهبری پیرامون شعار سال و جهش تولید با مشارکت مردم می‌توان گفت نظم، امنیت و آرامش تولید معنوی و ارزشمند فراجا است.

وی ضمن تقدیر از زحمات و تلاش‌های خالصانه پلیس در امر امنیت و انتظام‌بخشی به طرح نور اشاره کرد و گفت: در زمان و زمانه‌ای که جریان‌های رسانه‌ای بدخواه ملت ایران به دنبال اختلاف افکنی و دوقطبی‌سازی جامعه با اجرای طرح نور بودند مردم عزیز و نخبگان فهیم با ادراکی قابل ستایش در کنار پلیس قرار گرفتند تا شأن و حریم حرمت و کرامت بانوی ایرانی حفظ شود.

نایب‌رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر قزوین اضافه کرد: مشارکت مردم در اجرای طرح نور هم که جانانه پای کار ایستاده‌اند و در کنار پلیس همراهی می‌کنند، مشت محکمی بر دهان دشمنان خارجی و داخلی است.

اشدری با بیان اینکه پلیس به دنبال هوشمندسازی در طرح نور پیش می‌رود، ادامه داد: قطعاً باید نهادهای متولی که وظیفه دارند مستقیماً در اقدامات فرهنگی، اجتماعی و ایجابی در حوزه عفاف و حجاب ورود پیدا کنند و عملکرد قابل توجه و مؤثری داشته باشد.

وی تأکید کرد: قدردان کارکنان سخت‌کوش و پرتلاش نیروی انتظامی هستیم که چنین خالصانه و مشفقانه به ارتقای ارزش‌های اجتماعی یاری می‌رسانند و انتظار می‌رود تا با همت مسئولان محترم و انجام به موقع وظایف دستگاه‌های مسئول روند هوشمندسازی هم پرشتاب‌تر به سرانجام مطلوب و مورد رضایت مردم برسد.

عضو شورای اسلامی شهر قزوین همچنین یاد و خاطره همه شهدای عزیز علی‌الخصوص شهدای فراجا و شهدای عفاف و حجاب مردمی و نیروی انتظامی و یاد امام شهدا را گرامی داشت و در بخش دیگری از سخنانش میلاد بانوی نور خانم فاطمه معصومه (س)، دهه کرامت و میلاد ثامن‌الحجج امام رئوف امام رضا (ع) و روز دختر را به دختران پاک و مؤمنه ایران‌زمین تبریک گفت.

کد خبر 753341

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.