حضور متولدین ۲۱ اردیبهشت ۸۵ در پای صندوق‌های رای قائم‌شهر

فرماندار قائم‌شهر گفت: متولدین ۲۱ اردیبهشت ۱۳۸۵ به قبل می‌توانند در پای صندوق‌های رأی حاضر شوند و در انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شرکت کنند تا در تعیین سرنوشت خود سهیم باشند.

به گزارش خبرگزاری ایمنا از مازندران، جواد مولایی‌قرا، امروز_یکشنبه شانزدهم اردیبهشت_ در بازدید از ستاد برگزاری انتخابات این شهرستان با بیان اینکه مرحله دوم انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه قائم‌شهر در شهرستان‌های قائم‌شهر، سوادکوه، سوادکوه شمالی، جویبار و سیمرغ به صورت تمام الکترونیک برگزار می‌شود، اظهار کرد: بازه زمانی تبلیغات داوطلبان از بامداد روز سیزدهم اردیبهشت آغاز شد و در ساعت هشت صبح روز پنجشنبه بیستم اردیبهشت تمام می‌شود.

وی با اشاره به اینکه کسانی که در مرحله اول رأی نداده باشند، می‌توانند در هر حوزه‌ای رأی دهند، افزود: افرادی که در مرحله اول در یک حوزه انتخابیه رأی داده باشند، در مرحله دوم، فقط در همان حوزه انتخابیه می‌توانند رأی بدهند.

رئیس ستاد مرکز حوزه انتخابیه قائم‌شهر، یادآور شد: متولدین بیست‌ویکم اردیبهشت ۱۳۸۵ به قبل می‌توانند در این انتخابات شرکت کنند و در تعیین سرنوشت خود سهیم باشند.

مولایی‌قرا با تاکید بر اینکه برای تسلط و اجرای بدون نقص فرآیند برگزاری انتخابات به صورت مکانیزه و تمام الکترونیک، یک دوره همایش آموزشی برای همه ناظران، عوامل اجرایی و کاربران مربوطه برگزار شد، خاطرنشان کرد: مراحل کار و فرآیند اخذ آرا با دستگاه‌های الکترونیکی به صورت فنی و تخصصی توسط مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات استانداری و مسئول کمیته فناوری اطلاعات و ارتباطات حوزه انتخابیه، آموزش داده شد.

وی گفت: در حال حاضر هم کارشناسان و کاربران انتخابات به صورت گروهی و شیفتی به صورت روزانه در فرمانداری شهرستان، در حال آموزش و آماده‌سازی دستگاه‌ها هستند که به لطف خدا و تلاش همه مجموعه، شرایط برای برگزاری یک انتخابات سالم و بی‌نقص، آماده و مهیا است.

کد خبر 750844

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.