گیتی‌پسند میزبان ماراتن نایب‌قهرمانی

هفته بیستم لیگ‌ برتر هندبال فردا با برگزاری شش دیدار در شهرهای طبس، خرم‌آباد، اصفهان، خراسان و دهدشت پیگیری می‌شود.

به گزارش خبرگزاری ایمنا، هفته بیستم لیگ‌برتر هندبال فردا _دوشنبه هفدهم اردیبهشت_ با برگزاری شش دیدار در شهرهای طبس، خرم‌آباد، اصفهان، خراسان و دهدشت پیگیری می‌شود.

گیتی‌پسند اصفهان - نیروی زمینی شهید شاملی کازرون

در یکی از حساس‌ترین دیدارهای هفته بیستم لیگ‌برتر هندبال گیتی‌پسند اصفهان میزبان نیروی زمینی شهید شاملی کازرون است؛ گیتی‌پسند هفته گذشته میزبان سپاهان نوین اصفهان بود و در ابتدای این دیدار از حریف خود عقب بود، اما در نیمه دوم موفق شد عملکرد بهتری از خود نشان دهد و نتیجه بازی را از آن خود کند.

گیتی‌پسند میزبان ماراتن نائب‌قهرمانی

نیروی زمینی شهید شاملی نیز هفته گذشته میزبان فرازبام خائیز دهدشت بود، نیروی زمینی از ابتدا بازی مالکانه‌ای را از خود به نمایش گذاشت و موفق شد اختلاف خود را با حریفش زیاد کند تا به‌راحتی دو امتیاز این دیدار را در خانه حفظ کند.

زغال‌سنگ طبس - نفت‌وگاز گچساران

در دیگر دیدار این هفته زغال‌سنگ طبس میزبان نفت‌وگاز گچساران است؛ زغال‌سنگ طبس هفته گذشته میهمان مس کرمان بود و در یک بازی حساس و دشوار، با اختلاف مغلوب این تیم شد.

گیتی‌پسند میزبان ماراتن نائب‌قهرمانی

نفت‌وگاز گچساران نیز هفته گذشته میزبان پرواز هوانیروز اصفهان بود، رقابتی نزدیک و پایاپای را از جانب هر دو تیم شاهد بودیم و در نهایت نفت‌وگاز موفق شد با اختلاف یک گل پیروز میدان شود.

پلیمر خلیج‌فارس خرم‌آباد - صنعت مس کرمان

در یکی دیگر از دیدارهای هفته بیستم لیگ‌برتر صنعت مس کرمان میهمان پلیمر خلیج‌فارس خرم‌آباد است؛ پلیمر خلیج‌فارس خرم‌آباد هفته گذشته میهمان فولاد مبارکه سپاهان بود و در نهایت با اختلاف مغلوب سپاهان شد.

گیتی‌پسند میزبان ماراتن نائب‌قهرمانی

در مقابل تیم صنعت مس کرمان هفته گذشته میزبان زغال‌سنگ طبس بود، مسی‌ها موفق شدند با روند بازی مالکانه خود مقابل زغال‌سنگ پیروز شوند و با رکورد دیدارهای بدون باخت خود، چند هفته زودتر از پایان فصل قهرمانیشان را در خانه جشن گرفتند.

پیکان خراسان - فولاد سپاهان نوین

در یکی دیگر از دیدارهای هفته بیستم فولاد سپاهان نوین میهمان پیکان خراسان است؛ پیکان خراسان هفته گذشته میهمان آلومینیوم اراک بود و طی یک رقابت نزدیک و پایاپای به نتیجه تساوی رضایت داد و امتیاز این دیدار تقسیم شد.

گیتی‌پسند میزبان ماراتن نائب‌قهرمانی

سپاهان نوین نیز هفته گذشته میزبان گیتی‌پسند اصفهان بود، نوینی‌ها با اینکه در ابتدا از حریف خود پیش بودند، اما موفق نشدند نتیجه دیدار را حفظ کنند و در نهایت گیتیزن‌های اصفهانی بودند که پیروز دربی اصفهان شدند.

فرازبام خائیز دهدشت - فولاد مبارکه سپاهان

در یکی دیگر از دیدارهای هفته بیستم لیگ‌برتر فرازبام خائیز دهدشت میزبان فولاد مبارکه سپاهان است؛ فرازبام که هفته گذشته با نیروی زمینی شهید شاملی کازرون به رقابت پرداخته بود، موفق به کسب پیروزی مقابل این تیم نشده بود و با اختلاف امتیاز این دیدار را واگذار کرده بود.

گیتی‌پسند میزبان ماراتن نائب‌قهرمانی

در مقابل سپاهان اصفهان میزبان پلیمر خلیج‌فارس بود و بازی مالکانه و قدرتمندی را از جانب فولاد مبارکه سپاهان شاهد بودیم تا در نهایت با اختلاف بسیار پیروز میدان شوند.

پرواز هوانیروز اصفهان - آلومینیوم اراک

در دیگر دیدار این هفته پرواز هوانیروز اصفهان میزبان آلومینیوم اراک است؛ پرواز هوانیروز هفته گذشته میهمان نفت‌وگاز گچساران بود و در یک جدال نزدیک و پایاپای موفق به پیروزی نشد و با اختلاف یک گل نتیجه را واگذار کرد.

گیتی‌پسند میزبان ماراتن نائب‌قهرمانی

آلومینیوم اراک نیز میزبان پیکان خراسان بود و دو تیم در یک رقابت نزدیک به تساوی رضایت دادند و امتیاز این دیدار را تقسیم کردند.

برنامه کامل هفته نوزدهم لیگ برتر هندبال

  • گیتی‌پسند اصفهان - نیروی زمینی شهید شاملی کازرون (ساعت ۱۵:۱۵)
  • زغال‌سنگ طبس - نفت‌وگاز گچساران (ساعت ۱۶)
  • پلیمر خلیج‌فارس خرم‌آباد - صنعت مس کرمان (ساعت ۱۶)
  • پیکان خراسان - فولاد سپاهان نوین (ساعت ۱۶)
  • فرازبام خائیز دهدشت - فولاد مبارکه سپاهان (ساعت ۱۶)
  • پرواز هوانیروز اصفهان - آلومینیوم اراک (نامعلوم)


جدول لیگ برتر هندبال

گیتی‌پسند میزبان ماراتن نائب‌قهرمانی

فرازبام خائیز دهدشت، زغال‌سنگ طبس، فولاد مبارکه سپاهان، پلیمر خلیج‌فارس خرم‌آباد، نیروی زمینی شهید شاملی کازرون، صنعت مس کرمان، پرواز هوانیروز و نفت‌وگاز گچساران در لیگ هندبال نوجوانان موسوم به لیگ آیندگان شرکت کردند و بر این اساس یک امتیاز به مجموع امتیازات این تیم‌ها افزوده شده است.

تیم‌های فولاد مبارکه سپاهان، زغال‌سنگ طبس، نیروی‌زمینی شهید شاملی کازرون، نفت‌وگاز گچساران، پلیمر خلیج‌فارس خرم‌آباد، آلومینیوم اراک، گیتی‌پسند، پیکان سبزوار، پرواز هوانیروز، فرازبام خائیز دهدشت و صنعت مس کرمان که در مسابقات هندبال جوانان پسر شرکت کرده‌اند، یک امتیاز به مجموع امتیازات این تیم‌ها افزوده شده است.

کد خبر 750591

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.