گزارشی از آخرین تمرین تیم فوتبال ذوب‌آهن برای مصاف با نساجی با حضور اصحاب‌رسانه

آخرین جلسه تمرینی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان قبل از تقابل با نساجی مازندران برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری ایمنا، آخرین جلسه تمرین تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان قبل از تقابل با تیم فوتبال نساجی مازندران در هفته بیست‌وپنجم لیگ‌برتر فوتبال باشگاه‌های ایران عصر امروز _سه‌شنبه یازدهم اردیبهشت_ در ورزشگاه ملت کمپ اختصاصی ذوب‌آهن با حضور اصحاب‌رسانه برگزار شد.

در این تمرین که از ساعت ۱۳ امروز آغاز شد تقریباً همه بازیکنان تیم فوتبال ذوب‌آهن حضور داشتند و به انجام آخرین کارهای تاکتیکی برای جدال با نساجی مازندران پرداختند که فردا در ورزشگاه فولادشهر برگزار خواهد شد.

از بین بازیکنان تیم فوتبال ذوب‌آهن، مهرداد رضایی علی‌رغم اینکه در تمرین امروز حضور داشت با سایر بازیکنان تمرین نکرد و به‌علت مصدومیت جزئی‌اش خیلی‌زود تمرین گاندوها را ترک کرد.

همچنین چاپاراتزه مدافع گرجستانی و فریبرز گرامی دیگر مدافع تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان که دچار مصدومیت شده‌اند در تمرین امروز گاندوها حضور نداشتند و قطعاً ذوب‌آهن را در بازی فردا همراهی نخواهند کرد.

ضمن اینکه فریبرز گرامی علاوه‌بر مصدومیتی که گریبان وی را گرفته است، محروم نیز هست.

تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان در شرایطی فردا میزبان نساجی مازندران است که از جام‌حذفی کنار رفته و پس از برتری مقابل تراکتور تبریز و آلومینیوم اراک طی دو هفته اخیر، به‌دنبال سومین برد پیاپی خواهند بود.

کد خبر 749456

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.