بازیکنانم مانند بطری‌جادویی هستند / اتمسفر ورزشگاه خانگی ملوان فوق‌العاده است

سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: یک بطری جادو داشتیم که در بین دو نیمه تقسیم کردیم و توانستیم بازی را ببریم، منظورم بازیکنان هستند که در بطری هستند، باید آن‌ها را تکان داد تا در زمین عملکرد خوبی داشته باشند و شهریار مغانلو دو گل به ثمر رساند.

به گزارش خبرگزاری ایمنا، ژوزه مورایس شامگاه _یک‌شنبه، دوم اردیبهشت_ در کنفرانس‌خبری پس از دیدار تیم‌های فوتبال سپاهان اصفهان و ملوان بندرانزلی اظهار کرد: فکر می‌کنم بازی از احساسات زیادی برخوردار بود، ملوان نیمه اول خوبی داشت و جنب‌وجوش زیاد و شدت بالایی داشت. بازی از جو خوبی برای هواداران برخوردار بود، از بازیکنان تیم خودم بابت تحمل فشار در نیمه نخست و تمام کردن کار در نیمه دوم تشکر می‌کنم.

وی افزود: ما همیشه وقتی می‌بریم خوشحال هستیم و من همیشه برای برد این‌طوری هستم، برد و باخت طبیعی است، همیشه در کنفرانس‌های خبری بعد از بازی به تیم حریف بابت باخت احترام می‌گذارم و صورت شادی نشان نمی‌دهم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان در پاسخ به پرسش خبرنگار ایمنا راجع‌به بهبود عملکرد شاگردان خود در نیمه‌دوم نسبت به نیمه‌اول خاطرنشان کرد: یک بطری جادو داشتیم که در بین دو نیمه تقسیم کردیم و توانستیم بازی را ببریم، منظورم بازیکنان هستند که در بطری هستند، باید آن‌ها را تکان داد تا در زمین عملکرد خوبی داشته باشند؛ شهریار مغانلو دو گل به ثمر رساند.

ژوزه مورایس در مورد جو ورزشگاه سیروس قایقران تصریح کرد: عاشق اتمسفر و جو ورزشگاه ملوان هستم، سال گذشته نیز این‌جا آمده بودم و جو مانند یک بازی دربی بود، عاشق شمال هستم چرا که زیباست و مردمان فوق‌العاده‌ای دارد و بابت جو ورزشگاه‌های شمال خوشحال هستم.

وی درباره کارت‌زرد رامین رضائیان و محرومیت احتمالی وی در بازی با پرسپولیس گفت: فکر می‌کنم می‌تواند بازی کند و باید چک کنیم، از وضعیت بازی بعدی اطلاعی ندارم، همه بازی‌ها حساس هستند و فرق زیادی ندارد، شاید به‌دلیل تعداد هواداران متفاوت باشد، همه بازی‌ها را یکسان می‌دانم و فکر نمی‌کنم حساسیت خاصی داشته باشد.

کد خبر 746716

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.