برای انتقال آب‌های سطحی باید علمی و اساسی وارد عمل شویم

مدیر منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان، پس‌زدگی فاضلاب هنگام بارندگی را یکی از معضلات این منطقه برشمرد و گفت: برای انتقال آب‌های سطحی باید به‌صورت علمی و اساسی وارد عمل شویم.

به گزارش خبرگزاری ایمنا، محمد صیرفی‌نژاد در نشست بررسی مشکلات کوره معک در منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان که با حضور «منصور شیشه‌فروش» مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان برگزار شد، اظهار کرد: معضل اراضی کوره معک، چگونگی دفع آب‌های سطحی و پس زدگی فاضلاب در خیابان‌های تالار و خواجه عمید و فرو نشست اتوبان شهید آقابابایی از معضلات مهم در منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان است.

وی افزود: جلسه‌ای در خصوص اراضی کوره معک با حضور نیروی انتظامی و معاون عمران استاندار اصفهان تشکیل شد و موضوعاتی برای رفع مشکلات در دستور کار قرار گرفت.

مدیر منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان افزود: برای انتقال آب‌های سطحی باید به‌صورت علمی و اساسی وارد عمل شویم.

صیرفی‌نژاد، پس‌زدگی فاضلاب هنگام بارندگی را یکی دیگر از معضلات منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان برشمرد و تصریح کرد: خیابان‌های خواجه عمید و تالار با این معضل مواجه هستند که در جلسه‌ای برای رفع این مشکل باید به جمع‌بندی برسیم.

به گزارش ایمنا، نشست بررسی مشکلات کوره معک در منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان با حضور منصور شیشه فروش، مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان، مسئولان ادارات خدماتی استان، خدمات شهری و نیروی انتظامی و محمد صیرفی نژاد مدیر منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان برگزار شد.

در پایان این جلسه مدیران استانی و شهری و عوامل نیروی انتظامی معضلات منطقه را تشریح کردند و مقرر شد در یک بازدید میدانی مشکلات احصا و بررسی شود.

کد خبر 746670

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.