امنیت و ایمنی اراضی کوره معک باید در دستور کار قرار گیرد

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان در نشست بررسی مشکلات کوره معک در منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان گفت: امنیت و ایمنی اراضی کوره معک باید در دستور کار قرار گیرد.

به گزارش خبرگزاری ایمنا، منصور شیشه‌فروش در نشست بررسی مشکلات کوره معک در منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان با بیان اینکه باید شهری ایمن به شهروندان تحویل دهیم، اظهار کرد: امنیت و ایمنی اراضی کوره معک باید در دستور کار قرار گیرد.

وی تصریح کرد: برای پیشگیری از رخدادها و حوادث در شهر باید هماهنگی‌های بین بخشی انجام شود تا رفع معضلات به سهولت انجام شود.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با اشاره به مسئله فرونشست اتوبان شهید آقابابایی گفت: در این خصوص گزارشی از سوی پلیس راهنمایی و رانندگی دریافت کردیم که متذکر شده بودند که احتمال فرونشست در این اتوبان دور از انتظار نیست.

وی خاطر نشان کرد: اگر در اتوبان شهید آقابابایی باز هم اقدام به احداث پل انجام شود و بار دیگر فرونشست رخ دهد، وضعیت بسیار ناگواری پیش رو خواهیم داشت چراکه فرونشست مزید بر علت شده و به تخریب این محدوده کمک می‌کند.

شیشه‌فروش، پس‌زدگی فاضلاب در خیابان تالار و خواجه عمید را یکی دیگر از معضلات این منطقه دانست و افزود: مقرر شد کارگروه سیل از سازمان آب منطقه‌ای در این راستا وارد عمل شوند و در خصوص روان آب‌ها و سیلاب‌ها اقدامات لازم را انجام دهند.

وی تصریح کرد: در گذشته بارش باران به فصل‌های پاییز و زمستان منتهی می‌شد اما در حال حاضر این مسئله قابل پیش‌بینی نیست و مدیریت بحران شهرداری و استانداری هر لحظه باید برای رفع معضلات شهری آماده باشد.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان ادامه داد: در حال حاضر از ورودی بهارستان تا قلعه شور در خصوص روان آب‌ها معضلاتی به وجود آمده است که باید رفع شود.

وی با اشاره به اینکه تعامل و هم افزایی بین بخشی در حل مشکلات بسیار مؤثر است، گفت: مسائل شهری باید به گونه‌ای رفع شود که نتیجه آن رضایت شهروندان را به دنبال داشته باشد و مدیران برای تسهیل در ارائه خدمات از هیچ کوششی دریغ نکنند.

به گزارش ایمنا، نشست بررسی مشکلات کوره معک در منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان با حضور منصور شیشه فروش، مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان، مسئولان ادارات خدماتی استان، خدمات شهری و نیروی انتظامی و محمد صیرفی نژاد مدیر منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان برگزار شد.

در پایان این جلسه مدیران استانی و شهری و عوامل نیروی انتظامی معضلات منطقه را تشریح کردند و مقرر شد در یک بازدید میدانی مشکلات احصا و بررسی شود.

کد خبر 746668

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.