شورای ائتلاف در مرحله دوم انتخابات لیست ۱۶ نفره می‌دهد/ تداوم وحدت با جبهه پایداری

سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در مورد برنامه این شورا برای دور دوم انتخابات گفت: ۱۳ نفر از نامزدهای این شورا به دور دوم راه یافته‌اند و چون بنای ما بر ارائه لیست کامل است، در مورد ۳ نفر باقی‌مانده با رایزنی با گزینه‌های دیگر به جمع‌بندی رسیده و در نهایت لیست ۱۶ نفره خواهیم داد.

به گزارش خبرگزاری ایمنا، امیرابراهیم رسولی در مورد ارزیابی عملکرد شورای ائتلاف در مرحله اول انتخابات مجلس دوازدهم و برنامه این شورا برای دور دوم انتخابات اظهار کرد: شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در کل کشور نامزدهایی داشته و تعداد قابل توجهی از آنها موفق به کسب رأی مردم شده و در مجلس دوازدهم حضور خواهند داشت. در مورد تهران هم بعد از نتایج مرحله دوم می‌توانیم در مورد کارنامه شورای ائتلاف ارزیابی داشته باشیم.

وی تصریح کرد: بر خلاف آنچه در فضای مجازی مطرح است انتخابات و فضای سیاسی مسیری نیست که شما همیشه در آن به همه اهدافتان دست پیدا کنید؛ گاهی ممکن است ۱۰۰ درصد اهداف، گاهی ۸۰ درصد، و حتی گاهی ۴۰ درصد اهداف محقق شود، به همین دلیل در عالم سیاست نه باید نتیجه گیری مغرورانه داشت و نه دچار خودباختگی و ناامیدی شد، به هر حال سیاست امر سیالی است و در هر مقطعی ممکن است نتایج مختلفی در پی داشته باشد.

رسولی با بیان اینکه لیست شورای ائتلاف برای تهران در انتخابات مجلس یازدهم ۳۰- هیچ و در شورای شهر ۲۱- هیچ موفق به تصاحب همه کرسی‌ها شده است، افزود: ممکن است در انتخاباتی به اهداف ۱۰۰ درصدی دست پیدا نکنیم، اما این دلیل نمی‌شود که کار تشکیلاتی را رها کنیم، به همین دلیل شورای ائتلاف در دور دوم انتخابات هم حضور خواهد داشت.

سخنگوی شورای ائتلاف با اعلام این‌که ۱۳ نفر از نامزدهای این شورا به دور دوم راه یافته‌اند، اظهار داشت: به این ۱۳ نفر ۳ نامزد دیگر اضافه خواهد شد و شورای ائتلاف لیست ۱۶ نفره خواهد داد.

وی تأکید کرد: شورای ائتلاف به هیچ عنوان لیست ناقص نمی‌دهد و از نامزدهایی که در دور دوم حضور دارند به یک لیست ۱۶ نفره می رسیم. بر همین اساس جلسات شورای ائتلاف با نامزدهای مرتبط با این جریان در حال برگزاری است، و با توجه به سوابق و عملکرد آن‌ها، فهرست را نهایی می‌کنیم و هرچه مردم تصمیم بگیرند برای ما قابل احترام است.

رسولی با تأیید تداوم هماهنگی و وحدت شورای ائتلاف با جبهه پایداری برای دور دوم انتخابات، ابراز داشت: چون بنای ما بر ارائه لیست کامل است، با دیگر گزینه‌ها نیز رایزنی خواهیم داشت تا در مورد ۳ نفر باقی‌مانده به جمع‌بندی برسیم.

منبع: ایرنا

کد خبر 746364

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.