جزئیات افزایش حقوق سرایداران در سال ۱۴۰۳

سخنگوی وزارت آموزش‌ و پرورش گفت: اکنون برای سرایداران مدارس حقوق ۱۰ میلیون تومانی در نظر گرفته شده است و تلاش می‌کنیم دو میلیون تومان، مازاد بر حکم و حقوق پرداخت کنیم.

به گزارش خبرگزاری ایمنا و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی آموزش و پرورش، علی فرهادی با بیان اینکه سرایداران در وزارت آموزش و پرورش با سایر نیروهای خدماتی متفاوت هستند، اظهار کرد: این افراد به نوعی نگهبان اموال مدرسه، نیروهای خدماتی مدرسه و نامه‌رسان مدرسه هستند و ما آن‌ها را جزو مهمی از نظام تعلیم و تربیت می‌دانیم، بنابراین اعتقاد داریم از نظر پرداختی تنها حداقل حقوق برای آنها در نظر گرفته نشود و تا دو میلیون در حقوق سال جاری مازاد به حقوق به آنها پرداخت می‌شود.

وی با بیان اینکه این افزایش از فروردین اعمال می‌شود، افزود: با توجه به اینکه در چه مدرسه‌ای و چه میزان زحمت بر دوش آن‌ها است، به نسبت تعداد دانش‌آموزان در آن مدرسه تا دو میلیون تومان به حقوق آن‌ها اضافه می‌شود.

سخنگوی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه اعتقاد داریم این میزان افزایش کم است، ادامه داد: امیدواریم بتوانیم مقدار بیشتری به حقوق آن‌ها اضافه کنیم، اما آنچه ناظر به قانون و ناظر به اعتبارات است، تلاش می‌کنیم این دو میلیون تومان مازاد به حقوق آنها پرداخت شود.

فرهادی مشکل کمبود حقوق این افراد را تعیین کف حقوقی اعلام و تصریح کرد: برای مستخدمان، مدرک تحصیلی دیپلم و پایین‌تر است و به‌طور معمول حداقل حقوق را دریافت می‌کنند، اکنون حقوق ۱۰ میلیون تومان برای تأمین اجتماعی (آنها هم ناظر به تأمین اجتماعی هستند) در نظر گرفته شده است و تلاش می‌کنیم دو میلیون تومان را مازاد بر حکم و حقوق پرداخت کنیم.

وی درباره کد استخدامی مهرآفرینان افزود: برای آن‌هایی که کد مستخدم از سازمان اداری استخدامی توانستیم دریافت کنیم، بخش زیادی انجام شده، تلاش می‌کنیم مشکل سایرین نیز حل شود؛ باید کد را از اداره استخدامی بگیریم، پیش از سال جدید، سامانه سازمان مشکل داشت که اکنون رفع شده است و تلاش می‌کنیم کد همه گرفته و مشکل حل شود.

کد خبر 746154

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 7
 • نظرات در صف انتشار: 7
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • مهرداد IR ۱۱:۳۷ - ۱۴۰۳/۰۲/۰۴
  10 0
  سلام شما اول این دوتومان اضافه بکنید بعد از تلویزیون پخش بکنید هرچند با این کف حقوق نمیشه زندگی کرد حق ما سریداران و خدمتگزاران پیشتر از این دوتومان هستند چون ما شب و روز توی مدرسه هستیم نه اضافه کاری نه حق لباس دوشیفت هم کار میکنیم هنوز ما ابن دوتومان دریافت نکردیم فقط مثل قولهای قبلی شنیدیم لطفان به گوش مسئولین عزیز برسونید ممنون
 • ستار دارابی IR ۱۷:۵۵ - ۱۴۰۳/۰۲/۰۵
  8 1
  این واقعا حقوق واقعی ماست اگر حقوق صد درصد هم اضافه میشد باز هم خیلی کم بود خدا به فریاد برسه
 • خسرو IR ۱۹:۱۰ - ۱۴۰۳/۰۲/۱۶
  5 1
  سلام ما که این دو تومان ندیدم فقط شنیدم هرچند روی حکم نیست ولی اگر مازاده بر حقوق باش اونم اگر راست باش هم خوب مرسی
 • نگین IR ۰۰:۳۵ - ۱۴۰۳/۰۲/۲۲
  2 2
  آزمون مستخدمی، 1403 کی برگزار می‌شود
 • خدا IR ۰۱:۱۴ - ۱۴۰۳/۰۲/۲۷
  3 0
  عدل انصاف عدالت مهربونی همه و همه برای مستخدمان وخدمتگزاران آموزش پرورش جاری هستش امیدوارم. اون دنیا جوابگویی این عزیزان باشید. نه عیدی مشخصی دارن نه پاداش
 • محمد IR ۲۳:۲۹ - ۱۴۰۳/۰۳/۰۲
  0 0
  دومیلیون گفتن فروردین ماه رفت اردبیهشت رفت هنوز نزدین کی میزنین
 • IR ۰۰:۳۶ - ۱۴۰۳/۰۳/۰۳
  0 0
  حقوق سرایدارهاخیلی کمه،اخه با ۱۰تومن میشه پسرش ازدواج کنه ودخترش دانشجو باشه به جز مسایل مالی دیگه ک پیش میاد