پیروزی نزدیک سپاهان و گل کاشتن فرازبام

در چارچوب رقابت‌های هفته هجدهم لیگ‌برتر هندبال تیم‌های شهید شاملی کازرون، گیتی‌پسند، سپاهان، پیکان، مس کرمان و فرازبام موفق به کسب پیروزی مقابل رقبای خود شدند.

به گزارش خبرگزاری ایمنا، هفته هجدهم لیگ‌برتر هندبال امروز _پنجشنبه سی‌ام فروردین_ برگزار شد که تیم‌های شهید شاملی کازرون، گیتی‌پسند، سپاهان، پیکان، مس کرمان و فرازبام موفق به کسب پیروزی مقابل رقبای خود شدند.

صنعت مس کرمان - نفت‌وگاز گچساران

در یکی از دیدارهای هفته هجدهم لیگ‌برتر هندبال صنعت مس کرمان میزبان نفت‌وگاز گچساران بود؛ رقابت نزدیکی را میان دو تیم شاهد بودیم و در پایان تیم نفت‌وگاز گچساران موفق شد نتیجه را به‌تساوی کشانده و با نتیجه ۱۵ بر ۱۵ راهی رختکن شوند.

پیروزی نزدیک سپاهان و گل کاشتن فرازبام

در نیمه دوم این دیدار مس موفق شد از تیم حریف پیش بی افتد و در نهایت با اختلافی کم نتیجه این دیدار را از آن خود کند.

پیکان خراسان - پرواز هوانیروز اصفهان

در یکی دیگر از دیدارهای هفته هجدهم پرواز هوانیروز اصفهان میهمان پیکان خراسان بود؛ تیم پیکان از ابتدای این دیدار روند بازی را در دست گرفته بود و بازی را مالکانه پیش برد تا در نهایت با نتیجه ۱۷ بر ۱۴ پیروز نیمه نخست راهی رختکن شوند.

پیروزی نزدیک سپاهان و گل کاشتن فرازبام

در نیمه دوم باز هم تیم پرواز موفق نشد اختلاف را با رقیب کم کند و در یک بازی دشوار نتیجه را به تیم میزبان واگذار کرد.

زغال‌سنگ طبس - فولاد مبارکه سپاهان

در یکی دیگر از دیدارهای هفته هجدهم زغال‌سنگ طبس میزبان فولاد مبارکه سپاهان بود؛ تیم سپاهان موفق شد در بازی خارج از خانه روند بازی را در دست بگیرد و با نتیجه ۱۵ بر ۱۳ در نیمه اول، زغال‌سنگ را مغلوب خود کند.

پیروزی نزدیک سپاهان و گل کاشتن فرازبام

در نیمه دوم این دیدار طبسی‌ها سعی در کم کردن اختلاف داشتم و موفق شدند بازی را برای طلایی‌پوشان اصفهانی سخت‌تر کنند، اما در نهایت سپاهان اصفهان با اختلاف یک گل پیروزی در این دیدار را از آن خود کرد.

گیتی‌پسند اصفهان - آلومینیوم اراک

در دیگر دیدار این هفته آلومینیوم اراک میهمان گیتی‌پسند اصفهان بود؛ نیمه اول این دیدار به‌شدت دشوار و نزدیک پیش رفت و آلومینیوم موفق شد فشار زیادی را روی تیم گیتی‌پسند بگذارد، اما در نهایت گیتی‌پسند با نتیجه ۹ بر ۸ در نیمه نخست راهی رختکن شد.

پیروزی نزدیک سپاهان و گل کاشتن فرازبام

در نیمه دوم این دیدار روند بازی دشوارتر پیش رفت و خشونت چاشنی حساسیت بازی شد، اما در نهایت گیتی‌زن‌های اصفهان با نتیجه ۲۲ بر ۲۰ پیروز میدان شدند.

پلیمر خلیج‌فارس خرم‌آباد - نیروی‌زمینی شهید شاملی کازرون

در یکی از دیدارهای حساس این هفته پلیمر خلیج‌فارس خرم‌آباد میزبان نیروی‌زمینی شهید شاملی کازرون بود؛ تیم شهید شاملی از همان ابتدای بازی خارج از خانه مالکانه پیش رفت و موفق شد با دو اختلاف در نیمه نخست بر پلیمر غلبه کند و راهی رختکن شود.

پیروزی نزدیک سپاهان و گل کاشتن فرازبام

در نیمه دوم این دیدار اختلاف را با پلیمر بیشتر کرد و فشار بیشتری را روی دروازه آن‌ها وارد کرد تا در نهایت با نتیجه ۳۳ بر ۲۷ پیروز میدان شود.

فرازبام خائیز دهدشت - فولاد سپاهان نوین

در دیگر دیدار هفته هجدهم لیگ‌برتر هندبال فولاد سپاهان‌نوین میهمان فرازبام خائیز دهدشت بود؛ تیم جوان دهدشت عملکرد خوبی را از خود نشان دادند و با شگفتی موفق شدند در نیمه نخست با نتیجه ۱۶ بر ۱۱ سپاهان را مغلوب خود کند.

پیروزی نزدیک سپاهان و گل کاشتن فرازبام

در نیمه دوم این دیدار حساس و زیبا دهدشتی‌ها روند قبلی خود را در پیش گرفتند و در مقابل شاگردان رحیمی‌زاده سعی در کم کردن اختلاف داشتند، در نهایت شاگردان آزادمنجیری پیروزی را از آن خود کردند.

نتایج کامل هفته هجدهم لیگ‌برتر هندبال

  • صنعت مس کرمان ۲۸ - نفت‌وگاز گچساران ۲۶
  • پیکان خراسان ۳۲ - پرواز هوانیروز اصفهان ۲۸
  • زغال‌سنگ طبس ۲۶ - فولاد مبارکه سپاهان ۲۷
  • گیتی‌پسند اصفهان ۲۲ - آلومینیوم اراک ۲۰
  • پلیمر خلیج‌فارس خرم‌آباد ۲۷ - نیروی‌زمینی شهید شاملی کازرون ۳۳
  • فرازبام خائیز دهدشت ۳۰ - فولاد سپاهان نوین ۲۵
کد خبر 745850

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.