در وعده صادق، کمترین ظرفیت خود را به رخ کشیدیم

یک سخنران مذهبی گفت: دشمن بداند ما در وعده صادق کمترین ظرفیت‌اقتدار خود را نشان دادیم و هنوز از ظرفیت‌های به‌روز استفاده نکردیم اما اسرائیل و هم‌پیمانانش تمام ظرفیت خود را به میدان آورد و بدانند اگر غلطی بکنند از خانه عنکبوت سست‌تر خواهند بود.

به گزارش خبرگزاری ایمنا، حجت‌الاسلام احسان بی‌آزار تهرانی شامگاه _چهارشنبه بیست‌ونهم فروردین_ در مراسم سالروز تخریب قبور ائمه بقیع و یادبود سردار شهید زاهدی، اظهار کرد: دفاع از حرم صرفاً یک روش سیاسی و استراتژیک نیست بلکه خاستگاه مهم عقیدتی داشته و گره خورده با اندیشه ناب شیعی است.

وی با بیان اینکه اینکه تصور کنیم حضور مدافعان حرم صرفاً یک‌روش برای نگه‌داشت دشمن بیرون از حرم است اشتباه است، افزود: شهید زاهدی از طلایه‌داران شهدای دفاع حرم بود و در این راستا فرماندهی جریان دفاع از حرم را در سوریه و لبنان را به عهده داشت و یاری با وفا برای حاج قاسم بود.

این سخنران مذهبی عنوان کرد: سردار شهید زاهدی در این جایگاه بدون ادعا و در حذر از دیده شدن و یکی از بندگان خوب خدا در روش و منش شیعی خود بود.

حجت‌الاسلام بی‌آزار تهرانی با یادآوری اینکه با حاج علی زاهدی در یک سفر همنشین شدم که قرآنی در دست داشت و از دستش نمی‌افتاد، بیان کرد: مجذوب او شدم اما او را نمی‌شناختم و به حالش غبطه خوردم، آن‌ها فارغ‌التحصیل مکتب ثقلین بوده و انتشار مکتب علوی را در اذهان مردم به عهده داشتند.

وی خاطرنشان کرد: اگر امروز اصل اماکن متبرکه و زیارتگاه‌های شیعه برپاست عده‌ای هستی خود را دادند تا ما با امنیت به زیارت برسیم در غیر این صورت آنچه که در هشتم شوال رقم خورد، برای تمام حرم‌ها رقم می‌خورد.

این سخنران مذهبی با اشاره به حرکت جریان وهابیت و بهائیت اظهار کرد: جریان تکفیر در دهه‌های مختلف تغییر چهره داده اما روش آن‌ها یکی است‌.

حجت‌الاسلام بی‌آزار تهرانی با اشاره به عملیات وعده صادق و انکار موفقیت‌های آن توسط صهیوتیست‌ها عنوان کرد: دشمنان در میدان باخته‌اند و در جنگ روانی و ترکیبی دست بالا را می‌گیرند، همانطور که قوم حضرت موسی بسیاری از معجزات و عظمت‌ها را دیدند اما دست به انکار آن زدند.

وی گفت: زیارت‌های ما مبنا دارد و در این راستا در مسیر عقیده‌مان جوانان و خونمان‌را می‌دهیم؛ شیعه برای توسل و تبرک‌جویی دلیل دارد و در این راستا جریان شیعه با پیوند عقیدتی خود پای حرم‌ها ایستاده است‌.

این سخنران مذهبی با اشاره به عملیات موفقیت‌آمیز وعده صادق مطرح کرد: کمترین ظرفیت اقتدار ما در حفظ تمامیت ارضی را به‌کار بردند یعنی آنچه که اتفاق افتاد مربوط به تکنولوژی موشکی ما در دو دهه قبل بود.

حجت‌الاسلام بی‌آزار تهرانی اظهار کرد: دشمن بداند ما کمترین ظرفیت‌اقتدار خود را نشان دادیم و هنوز از ظرفیت‌های به‌روز استفاده نکردیم اما اسرائیل و هم‌پیمانانش تمام ظرفیت خود را به میدان آورد و بدانند اگر غلطی بکنند از خانه عنکبوت سست‌تر خواهند بود.

وی ادامه داد: در جریان مقاومت ملیت معنایی ندارد و این آثار خون شهدای مظلوم ما است.

کد خبر 745610

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.