سارقان ۵۰ میلیاردی طلاجات دستگیر شدند

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین‌شهر و میمه گفت: با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی این فرماندهی، دو سارق تحت تعقیب که سال قبل اقدام به سرقت بیش از پنج میلیارد تومان طلا از منزل یکی از شهروندان کرده بودند دستگیر شدند.

به گزارش خبرگزاری ایمنا و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس، هادی کیان‌مهر اظهار کرد: سال گذشته در پی سرقت بیش از پنج میلیارد تومان طلا از منزل یکی از شهروندان در یکی از محلات شاهین شهر موضوع شناسایی و دستگیری سارقان به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: در نتیجه تحقیقات تخصصی کارآگاهان پلیس آگاهی و جمع‌آوری سرنخ‌های موجود در کمتر از چند روز سارقان که دو نفر از افراد سابقه‌دار شهرستان بودند شناسایی و مشخص شد متهمان پس از سرقت از این شهرستان به مکانی نامعلوم متواری شده‌اند.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه تصریح کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی که در صدد دستگیری متهمان متواری بودند با اشراف اطلاعاتی خود از حضور دوباره سارقان در شاهین شهر و اختفای آن‌ها در یک پاتوق بزهکارانه در یکی از محلات این شهر مطلع شدند و صبح امروز پس از هماهنگی قضائی در عملیاتی ضربتی هر دو متهم را به همراه پنج فرد بزهکار دیگر دستگیر کردند.

کیان مهر با اشاره به معرفی متهمان به مرجع قضائی بر عزم جدی پلیس در برخورد با سارقان و مخلان امنیت عمومی تأکید و اضافه کرد: شهروندان با رعایت هشدارهای انتظامی، فرصت را از سارقان سلب کنند و در صورت مشاهده موارد مشکوک در سطح محلات از طریق تماس با شماره ۱۱۰ موضوع را به پلیس اطلاع دهند.

کد خبر 744974

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.