در مصاحبه با پذیرفته‌شدگان آزمون آموزگاری نظر شخصی اعمال نشود

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: تسهیل‌گران آزمون استخدامی در مصاحبه با پذیرفته‌شدگان مرحله ۳ برابر ظرفیت آزمون استخدامی آموزگاری نظر شخصی خود را اعمال نکنند.

به گزارش خبرگزاری ایمنا از قزوین، نقی سیاهکالی مرادی شامگاه دوشنبه _بیست‌وهفتم فروردین_ در جلسه توجیهی تسهیل‌گران آزمون استخدامی اظهار کرد: بهترین، متدین‌ترین، بااخلاق‌ترین و متخصص‌ترین انسان‌ها در آموزش و پرورش حضور دارند.

وی افزود: تلاش ما در راستای ورود افراد خوب به آموزش و پرورش است، چرا که معلمان برای تربیت انسان‌های شایسته تلاش می‌کنند" آثار تربیتی معلمان در وجود دانش آموزان ماندگار است و به عنوان مصداق فداکاری یکی از معلمان قزوینی کلیه خود را به دانش آموزش اهدا کرده است.

دبیر شورای آموزش و پرورش استان قزوین تصریح کرد: تسهیل‌گران آزمون استخدامی در مصاحبه پذیرفته‌شدگان مرحله ۳ برابر ظرفیت آزمون استخدامی آموزگاری نظر شخصی خود را اعمال نکنند، چرا که سوگیری شخصی منجر به خطا در قضاوت می‌شود.

سیاهکالی مرادی ادامه داد: به شایستگی‌های افراد توجه کنید و زمینه حضور متخصص‌ترین، متدین‌ترین و متعهدترین افراد را به آموزش و پرورش فراهم کنید" تقویت نظام تعلیم و تربیت در ابعاد مختلف منجر به تقویت جامعه می‌شود و ما از همکاران خوبی که در امر گزینش تلاش می‌کنند، تشکر می‌کنیم.

وی در رابطه با فرآیند برگزاری مصاحبه عنوان کرد: برخورد معقول و منطقی، جلوگیری از ایجاد استرس در داوطلبان مورد تأکید است و باید بستر را برای جذب بهترین‌ها در نظام تعلیم و تربیت فراهم کنید.

مدیرکل آموزش و پرورش همچنین در جلسه ستاد آزمون‌های نهایی خردادماه با اشاره به اهمیت امتحانات نهایی گفت: با توجه به تأثیر نتیجه آزمون‌های نهایی در قبولی کنکور، این آزمون‌ها از حساسیت بالایی برخوردار است؛ بنابراین باید به گونه‌ای عمل کنیم که حق کسی ضایع نشود و اعتماد جامعه به نظام تعلیم و تربیت حفظ شود.

سیاهکالی مرادی در انتهای صحبت‌های خود یادآور شد: ضروری است در اسرع وقت هماهنگی لازم جهت تهیه ملزومات برگزاری آزمون‌ها به عمل آید؛ به طوری که در زمان آزمون هیچ حوزه‌ای مشکل نداشته باشیم.

کد خبر 744922

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.