انهدام باند ۴ نفره سرقت مسلحانه در اصفهان

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: باند چهار نفره سارقان مسلح که اقدام به سرقت ۶۲۰ کیلو محصولات باغی در اصفهان کرده بودند در عملیات ضربتی کارآگاهان دستگیر شدند.

به گزارش خبرگزاری ایمنا و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس، حسین ترکیان اظهار کرد: در پی وقوع سرقت مسلحانه محموله محصولات باغی در اصفهان و شکایت مال باخته، موضوع با حساسیت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان قرار گرفت.

وی افزود: در این خصوص تیم ویژه‌ای از کارآگاهان مجرب پلیس آگاهی تحقیقات در خصوص پرونده مذکور را آغاز کردند و متوجه شدند که سارقان به وسیله یک دستگاه سمند اقدام به شناسایی خودرو مالباخته و پس از تعقیب وی با شلیک به وسیله اسلحه شکاری، خودرو را متوقف و محموله آن را سرقت می‌کنند و به سرعت از محل متواری می‌شوند.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان خاطرنشان کرد: کارآگاهان با به‌کارگیری اقدامات تخصصی و هوشمندانه پلیسی موفق شدند چهار سارق را در این ارتباط شناسایی و در عملیاتی ضربتی آنها را در مخفیگاه‌های خود دستگیر و در بازرسی از محل یک قبضه سلاح شکاری غیر مجاز به کار رفته در سرقت را کشف کردند.

ترکیان گفت: سارقان در تحقیقات کاراگاهان به سرقت مسلحانه محموله محصولات باغی و فروش آنها به یک مالخر اعتراف کردند و مالخر نیز طی عملیاتی در مخفیگاه خود دستگیر شد.

وی با اشاره به اینکه در بازرسی از مخفیگاه مالخر اموال مسروقه به ارزش یک میلیارد و ۵۰۰ ریال کشف شد، تصریح کرد: مالخر و سارقان دستگیر شده پس از تشکیل پرونده برای انجام اقدامات قانونی به مرجع قضائی تحویل داده شدند.

کد خبر 744156

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.