اقدامات عمرانی در منطقه ۲ اراک با سرعت در حال انجام است

مدیر منطقه ۲ شهرداری اراک گفت: با توجه به قرارگیری در روزهای پایانی سال و آماده‌سازی هرچه بهتر شهر برای استقبال از بهار، اقدامات عمرانی سطح منطقه ۲ اراک از جمله جدول‌گذاری و لکه‌گیری آسفالت معابر با سرعت در حال انجام است.

ناصر عسگری در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا در مرکزی، اظهار کرد: در راستای تسهیل عبور و مرور و دسترسی ساکنان، فرعی بینش دو واقع در کوچه فرهنگ خیابان شهید شیرودی با توزیع ۷۰ تن آسفالت بازگشایی شد.

وی با اشاره به ادامه عملیات جدول‌گذاری نهری پیاده راه مقابل بیمارستان ولی‌عصر (عج) به مساحت ۷۰ متر مربع افزود: اجرای زیرسازی و بیس‌ریزی بخشی از معبر مقابل بیمارستان انجام شده است و به‌زودی نیز آسفالت می‌شود.

مدیر منطقه دو شهرداری اراک تصریح کرد: تعریض ابتدای خیابان دکتر مصدق از سمت زیرگذر جهاد به موجب عقب‌نشینی مجاور دیوار شرکت نفت انجام شد و اجرای لکه‌گیری آسفالت در خیابان امام خمینی (ره) نزدیک میدان شورا، همچنین لکه‌گیری آسفالت کوچه نسترن خیابان جهان‌پناه و موارد مورد نیاز در خیابان‌های شهید بهشتی و شهید رجایی مقابل بانک صادرات صورت گرفته است.

عسگری ادامه داد: ایمن‌سازی و نصب دال بتنی در خیابان فردوسی شهرک رضوی روی کانال عرضی برای جذب و هدایت آب‌های سطحی و همینطور روی چاه جذبی در کمربندی جنوبی انجام شد.

مدیر منطقه دو شهرداری اراک گفت: با توجه به قرارگیری در روزهای پایانی سال و آماده‌سازی هرچه بهتر شهر برای استقبال از بهار، اقدامات عمرانی سطح منطقه دو اراک شامل جدول‌گذاری و لکه‌گیری آسفالت معابر با سرعت در حال انجام است.

عسگری افزود: شن‌ریزی زمین خالی کوچه فرجاد در خیابان جنت و نصب دریچه فلزی جایگزین دریچه سرقت شده در کوچه موسوی خیابان شهید رجایی از دیگر اقداماتی است که به درخواست شهروندان صورت گرفته است.

کد خبر 737019

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.