انهدام باند موادمخدر در مرز سراوان و کشف بیش از یک تن تریاک

فرمانده مرزبانی فراجا از انهدام باند قاچاق و کشف یک تن و ۴۰ کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک در مرز سراوان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری ایمنا و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس، سردار احمدعلی گودرزی اظهار کرد: مرزداران استان سیستان و بلوچستان مستقر در مرز سراوان با اشراف اطلاعاتی و کنترل مستمر نوار مرزی در حوزه استحفاظی، مطلع شدند قاچاقچیان قصد دارند مقادیر قابل توجهی موادمخدر را به وسیله دو دستگاه خودرو از آن سوی مرزها وارد کشور کنند.

وی افزود: مأموران مرزبانی با هدایت‌های عملیاتی و پشتیبانی در مسیرهای احتمالی تردد قاچاقچیان به اجرای کمین هدفمند پرداختند و سوداگران مرگ را که در حال انتقال محموله موادمخدر به داخل کشور بودند، مشاهده کردند.

فرمانده مرزبانی فراجا ادامه داد: قاچاقچیان که از حضور مرزبانان در منطقه غافلگیر شده بودند، اقدام به تیراندازی کردند که مأموران نیز بلافاصله با اتخاذ موضع و تاکتیک عملیاتی مناسب مقابله به مثل کردند و به علت حجم زیاد آتش غیورمردان مرزبانی، قاچاقچیان تاب مقابله نداشتند، عرصه را بر خود تنگ دیدند و با رها کردن محموله موادمخدر از محل متواری شدند.

سردار گودرزی گفت: مرزبانان در این عملیات ضمن توقیف دو دستگاه خودرو، یک تن و ۴۰ کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک، یک قبضه سلاح کلاش و یک تیغه خشاب، به همراه مهمات مربوطه را کشف کردند.

وی ضمن قدردانی از زحمات و مجاهدت‌های مرزداران خاطرنشان کرد: مجموعه مرزبانی انتظامی کشور با اشراف اطلاعاتی و حضور شبانه‌روزی خود در همه نقاط مرزی کشور اجازه فعالیت به قاچاقچیان و مخلان نظم و امنیت را نمی‌دهند.

کد خبر 733752

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.