جدال برای رسیدن به صدر و فرار از قعر جدول

هفته سیزدهم لیگ برتر هندبال فردا با برگزاری شش دیدار در شهرهای گچساران، اصفهان، اراک و خراسان پیگیری می‌شود.

به گزارش خبرگزاری ایمنا، هفته سیزدهم لیگ برتر هندبال فردا _چهارشنبه شانزدهم اسفند_ با برگزاری شش دیدار در شهرهای گچساران، اصفهان، اراک و خراسان پیگیری می‌شود.

نفت و گاز گچساران - فرازبام خائیز دهدشت

در یکی از دیدارهای حساس هفته سیزدهم لیگ برتر هندبال، فرازبام خائیز میهمان نفت و گاز گچساران است؛ تیم نفت و گاز گچساران در هفته گذشته میهمان شاگردان رحیمی‌زاده بود و در دقایق پایانی یک بازی پایاپای و نزدیک موفق شد با یک اختلاف تیم سپاهان نوین را مغلوب خود کند و با دو امتیاز خارج از خانه، اصفهان را ترک کند.

در مقابل فرازبام خائیز دهدشت میهمان پلیمر خلیج‌فارس بود، شاگردان آزادمنجیری در ابتدای بازی عملکرد خوبی را به نمایش گذاشتند و توانستند پیروز نیمه اول باشند، اما در نیمه دوم فشار میزبان روی آنها زیاد شد و با اختلاف دو گل نتیجه را واگذار کردند.

سپاهان نوین - نیروی زمینی شهید شاملی کازرون

در دیگر دیدار این هفته سپاهان نوین میزبان نیروی زمینی کازرون است، نوینی‌ها هفته گذشته در دقایق پایانی نتیجه را به نفت و گاز واگذار کردند؛ نیروی زمینی شهید شاملی کازرون نیز در هفته گذشته میزبان آلومینیوم اراک بود که این بازی برگزار نشد و علت آن حاضر نبودن آلومینیومی‌ها در کازرون به دلیل شرایط جوی گزارش شده است.

گیتی‌پسند اصفهان - پلیمر خلیج‌فارس خرم‌آباد

در یکی از حساس‌ترین بازی‌های این هفته، تیم گیتی‌پسند میزبان پلیمر خلیج فارس است، گیتیزن‌های اصفهانی هفته گذشته میهمان زغال‌سنگ طبس بودند و توانستند در یک بازی نزدیک با اختلاف یک گل تیم میزبان را مغلوب خود کنند و جای خود را در رده سوم جدول ثابت نگه دارند.

تیم پلیمر هفته گذشته میزبان جوانان دهدشتی بود که نیمه اول را به عملکرد خوب آن‌ها واگذار کرد، نیمه دوم دو امتیاز خانگی را پس گرفت و با ۱۶ امتیاز در رده پنجم جدول ایستاد.

آلومینیوم اراک - فولاد مبارکه سپاهان

در دیگر دیدار هفته سیزدهم آلومینیوم اراک میزبان زردپوشان اصفهانی است، تیم آلومینیوم اراکر هفته گذشته به دلیل شرایط جوی به کازرون نرفته و بازی برگزار نشده است، اما فولاد مبارکه سپاهان هفته گذشته میزبان پرواز هوانیروز بود و موفق شد در دربی اصفهان با اختلاف تیم میهمان را شکست دهد و امتیاز مسابقه را از آن خود کند.

پیکان خراسان - زغال سنگ طبس

در دیگر دیدار این هفته پیکان خراسان میزبان زغال سنگ طبس است، پیکان که هفته گذشته با تیم مس کرمان بازی داشت که دیدار میان آنها برگزار نشد و به تعویق افتاد؛ در مقابل طبسی‌ها میزبان گیتی‌پسند اصفهان بودند که در پایان مغلوب این تیم شدند و نتیجه را به تیم میهمان واگذار کردند.

پرواز هوانیروز اصفهان - صنعت مس کرمان

در دیگر دیدار هفته سیزدهم تیم صدرنشین میهمان تیم سرباز اصفهان است، هوانیروزی‌ها در حالی از تیم مس کرمان میزبانی می‌کنند که هفته گذشته در شهرآورد اصفهان نتیجه را به فولاد مبارکه سپاهان واگذار کردند و دیدار میان مس کرمان و پیکان خراسان هم به تعویق افتاده است.

برنامه کامل مسابقات هفته سیزدهم لیگ برتر هندبال

نفت و گاز گچساران - فرازبام خاییز دهدشت (ساعت ۱۶)

فولاد سپاهان نوین - نیروی زمینی شهید شاملی کازرون (ساعت ۱۶)

گیتی پسند اصفهان - پلیمر خلیج‌فارس خرم‌آباد (ساعت ۱۶)

آلومینیوم اراک - فولاد مبارکه سپاهان (ساعت ۱۶)

پیکان خراسان - زغال‌سنگ طبس (ساعت ۱۶)

پرواز هوانیروز اصفهان - صنعت مس کرمان (ساعت ۱۸:۳۰)

جدول لیگ برتر هندبال ۱۴۰۲

جدال برای رسیدن به صدر و فرار از قعر جدول

فرازبام خائیز دهدشت، زغال‌سنگ طبس، فولاد مبارکه سپاهان، پلیمر خلیج‌فارس خرم‌آباد، نیروی زمینی شهید شاملی کازرون، صنعت مس کرمان، پرواز هوانیروز و نفت و گاز گچساران در لیگ هندبال نوجوانان موسوم به لیگ آیندگان شرکت کردند و بر این اساس یک امتیاز به مجموع امتیازات این تیم‌ها افزوده شده است.

تیم‌های فولاد مبارکه سپاهان، زغال‌سنگ طبس، نیروی زمینی شهید شاملی کازرون، نفت و گاز گچساران، پلیمر خلیج‌فارس خرم‌آباد، آلومینیوم اراک، گیتی‌پسند، پیکان سبزوار، پرواز هوانیروز، فرازبام خائیز دهدشت و صنعت مس کرمان که در مسابقات هندبال جوانان پسر شرکت کرده‌اند، یک امتیاز به مجموع امتیازات این تیم‌ها افزوده شده است.

کد خبر 732797

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.