آخرین وضعیت تعطیلی مدارس شعب اخذ رأی در روز شنبه ۱۲ اسفند

سخنگوی وزارت آموزش و پرورش گفت: اگر کار شمارش آرا در مدارس به طول بیانجامد با تایید استاندار، تعطیلی این مدارس از طریق استان تهران به اطلاع شهروندان می‌رسد.

به گزارش خبرگزاری ایمنا، علی فرهادی درباره آخرین وضعیت تعطیلی مدارس شعب اخذ رأی در روز شنبه دوازدهم اسفند اظهار کرد: همچنان تصمیم بر دایر بودن تمام مدارس کشور در روز شنبه است با این حال اگر نیاز به تعطیلی برخی مدارس باشد با تأیید استاندار و مدیرکل آموزش و پرورش استان مربوطه درباره وضعیت تعطیلی مدارس تصمیم‌گیری می‌شود.

وی درباره تعطیلی مدارس شعب اخذ رأی در استان تهران گفت: اگر کار شمارش آرا در مدارس به طول بیانجامد با تأیید استاندار، تعطیلی مدارس از طریق استان تهران به اطلاع شهروندان می‌رسد و هنوز تصمیم‌گیری قطعی در این‌باره نشده است.

به گفته سخنگوی وزارت آموزش و پرورش تا پایان امشب وضعیت تعطیلی مدارس شعب اخذ رأی به اطلاع شهروندان می‌رسد.

به گزارش تسنیم، استاندار تهران اعلام کرده: تا الان شاهد رشد و مشارکت خوبی هستیم و هرچه به سمت پایان رأی‌گیری می‌رویم، روند مشارکت بیشتر می‌شود اما منتظر آخرین وضعیت‌ها هستیم.

معلمینی که در فرآیند رأی‌گیری به‌عنوان عوامل اجرایی کمک‌کار بودند در شمارش آرا هم خواهند بود همچنین برخی مدارس در کنار مساجد به‌عنوان شعب اخذ رأی استفاده شدند، به همین دلیل در حال تعامل با آموزش و پرورش برای تعطیلی مدارسی هستیم که به‌عنوان شعبه اخذ رأی استفاده شده‌اند.

منبع: تسنیم

کد خبر 732421

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.