رای‌دهندگان به پیشرفت کشور کمک می‌کنند

رئیس دانشگاه علامه‌طباطبائی با حضور در حوزه اخذ رای دانشکده ادبیات فارسی و زبان‌های خارجی این دانشگاه گفت: افرادی که رای می‌دهند، کمک می‌کنند که نظام جمهوری اسلامی بتواند مقتدرتر از همیشه، بالنده و پیشرو حرکت کند.

به گزارش خبرگزاری ایمنا، عبدالله معتمدی جمعه _یازدهم اسفند_ با حضور در حوزه اخذ رای دانشکده ادبیات فارسی و زبان‌های خارجی این دانشگاه، رای خود را به صندوق انداخت و اظهار کرد: خیلی خوشحالیم که شرایطی مهیا شد تا بتوانیم انجام وظیفه کنیم. امروز همه مردم در رای‌گیری شرکت می‌کنند چه کسانی که در پای صندوق‌ها حاضر می‌شوند و چه کسانی که حاضر نمی‌شوند و رای نمی‌دهند.

وی افزود: رای ندادن هم یک نوع رای دادن است. اینکه شما با رای دادن و رای ندادن کدام جبهه را انتخاب کنید و در کدام جبهه قرار بگیرید و با کدام جبهه همراهی کنید، این تفاوت در رای دادن و رای ندادن است.

معتمدی افزود: افرادی که رای می‌دهند، کمک می‌کنند که نظام جمهوری اسلامی بتواند مقتدرتر از همیشه، بالنده و پیشرو حرکت کند و افرادی که رای نمی‌دهند، خود را در صف کسانی قرار می‌دهند که نسبت به نظام بغض دارند و مشکلاتی را تاکنون برای نظام ایجاد کردند.

وی گفت: امیدوارم با شرکت گسترده مردم و حضور همه جانبه آن‌ها پای صندوق‌های رای، شرایطی فراهم شود که ما بتوانیم همچنان از یک مجلس قدرتمند، با پشتوانه ملی برخوردار باشیم و مشکلات کشور روز به روز کمتر شود.

منبع: تسنیم

کد خبر 732306

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.