پلیمر سد دهدشتی‌ها

در چارچوب رقابت‌های هفته دوازدهم مسابقات لیگ برتر هندبال تیم‌های گیتی‌پسند، پلیمر خلیج فارس، نفت و گاز گچساران و سپاهان موفق به کسب پیروزی مقابل رقبای خود شدند.

به گزارش خبرگزاری ایمنا، هفته دوازدهم مسابقات لیگ برتر هندبال امروز _پنجشنبه دهم اسفند_ برگزار شد که تیم‌های گیتی‌پسند، پلیمر خلیج فارس، نفت و گاز گچساران و سپاهان موفق به کسب پیروزی مقابل رقبای خود شدند.

فولاد سپاهان نوین - نفت و گاز گچساران

در یکی از دیدارهای هفته دوازدهم لیگ برتر هندبال سپاهان نوین اصفهان میزبان نفت و گاز گچساران بود که در نهایت تیم نفت و گاز گچساران موفق شد با نتیجه نزدیک ۲۰ بر ۱۹ شاگردان رحیمی‌زاده را مغلوب کند.

پلیمر خلیج فارس خرم آباد - فرازبام خاییز دهدشت

در دیگر بازی این هفته پلیمر خلیج فارس میزبان فرازبام خائیز دهدشت بودند، جوانان دهدشتی در نیمه نخست بازی با عملکرد خوبشان موفق شدند نتیجه را به نفع خود کنند و پیروز به رختکن بروند، اما در نیمه دوم تیم میزبان فشار را روی دروازه حریف زیاد کرد تا با نتیجه ۳۲ بر ۳۰ سد فرازبام خائیز دهدشت برای اولین برد فصل آن‌ها شود.

زغال سنگ طبس - گیتی‌پسند اصفهان

در حساس‌ترین بازی هفته دوازدهم لیگ برتر هندبال زغال سنگ طبس میزبان گیتی‌پسند اصفهان بود، در ابتدای بازی تیم میزبان از حریف خود جلو بود، اما در نهایت گیتی‌پسند اصفهان در یک بازی نزدیک و پایاپای موفق شد دو امتیاز خارج از خانه را کسب کند و با ۲۰ امتیاز در رده سوم جدول بایستد.

فولاد مبارکه سپاهان - پرواز هوانیروز اصفهان

در دیگر دیدار هفته دوازدهم فولاد مبارکه سپاهان میزبان پرواز هوانیروز بود، در نهایت تیم سپاهان فاتح دربی اصفهان بود و سپاهان با برد با اختلاف مقابل هوانیروزی‌ها در رده چهارم جدول ایستاد.

نتایج مسابقات هفته دوازدهم لیگ برتر هندبال

فولاد سپاهان نوین ۱۹ - نفت و گاز گچساران ۲۰

پلیمر خلیج‌فارس خرم‌آباد ۳۲ - فرازبام خاییز دهدشت ۳۰

زغال‌سنگ طبس ۲۲ - گیتی پسند اصفهان ۲۳

فولاد مبارکه سپاهان ۳۴ - پرواز هوانیروز اصفهان ۲۱

نیروی زمینی شهید شاملی کازرون - آلومینیوم اراک (برگزار نشد)

صنعت مس کرمان -پیکان خراسان (به تعویق افتاد)

جدول هفته دوازدهم لیگ برتر هندبال

پلیمر سد دهدشتی‌ها

کد خبر 731992

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.