دعوت سپاه حضرت صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان برای حضور پر شور مردم در انتخابات

حضرت صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان از مردم شریف برای حضور پرشور در انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری دعوت کرد.

به گزارش خبرگزاری ایمنا، در این بیانیه آمده است: «جمهوری اسلامی ایران در آغازین روزهای چهل‌وششمین بهار پیروزی، در آستانه حماسه حضور و مشارکت مردم در صحنه عظیم و سرنوشت‌ساز انتخابات است و اقشار مختلف مردم شریف ایران کمتر از یک ماه پس از افتخارآفرینی در صحنه حضور در راهپیمایی سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، این بار برای انتخاب نمایندگان خود در دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری پای صندوق‌های رأی خواهند رفت.

انتخابات علاوه بر اینکه مظهر اراده و اقتدار ملی و نشانه پایبندی ملت ایران به نظام جمهوری اسلامی است، دارای ارزش راهبردی و معرف الگوی مردم‌سالاری دینی به جامعه جهانی است. بی‌تردید حضور حداکثری و در عین حال آگاهانه مردم در پای صندوق‌های رأی در انتخابات روز جمعه ۱۱ اسفندماه، برگ زرین دیگری را در تاریخ انقلاب اسلامی رقم خواهد زد و به‌عنوان عاملی بازدارنده در برابر نقشه‌های شوم و شیطانی دشمنان ایران اسلامی و عامل مؤثری برای امنیت پایدار و مقابله با جنگ اقتصادی، تحریم‌های ظالمانه و حل مشکلات گوناگون کشور خواهد بود.

ملت مجاهد و همیشه در صحنه و فهیم ایران اسلامی با درک عمیق و حساسیت نسبت به آینده کشور، در انتخابات پیش رو در لبیک به ندای مقام معظم رهبری و ولی امر مسلمین حضرت امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) بار دیگر با حضوری ملی، حماسی و پرشور در این آوردگاه خطیر و آزمون بزرگ، بلوغ سیاسی، بصیرت و پایبندی خود را به انقلاب اسلامی و آرمان‌های بلند آن به نمایش گذاشته و معاندین داخلی و خارجی و نظام شیطانی و استکباری را با شکستی تحقیرآمیز ناکام خواهند گذاشت.

اکنون باتوجه‌به شرایط پیچیده سیاسی و اجتماعی منطقه و جهان و همچنین تأکیدات ویژه رهبر عزیز انقلاب بر حضور حداکثری در انتخابات پیشِ‌رو و به تأسی از شهید حاج قاسم سلیمانی و همه شهدای گران‌قدر کشورمان که سیره عملی زندگی و توصیه‌هایشان بر پایه حمایت و دفاع از آرمان‌های انقلاب و شرکت در انتخابات بود، بر ماست که به وظیفه ملی و دینی خود به‌عنوان عضوی از این کشور و جامعه، جامه عمل بپوشانیم.

سپاه حضرت صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان، بدین‌وسیله عموم مردم شهید پرور و انقلابی استان اصفهان را به شرکت در انتخابات پیش‌ِرو دعوت می‌کند تا با حضوری آگاهانه و گسترده و انتخابی درست و شایسته، انتخابات را به‌عنوان میراث ارزشمند امام‌خمینی (ره) برای ملت ایران، گرامی داشته و در برابر بدخواهی دشمنان که در انتظار کوچک‌ترین ضعف ما نشسته‌اند، نشاط و بصیرت و عظمت خود را به نمایش بگذارند.»

کد خبر 731974

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.