الحاق تجهیزات جدید به پلیس / رونمایی از خودروی ضدگلوله

فرمانده کل انتظامی کشور با اشاره به الحاق تجهیزات جدید به پلیس گفت: اتفاق خوبی که در الحاق تجهیزات جدید به پلیس انجام گرفت، رونمایی از خودروی ضدگلوله با ماهیت شهری است.

به گزارش خبرگزاری ایمنا و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس، سردار احمدرضا رادان اظهار کرد: اتفاق خوبی که در الحاق تجهیزات جدید به پلیس انجام گرفت، رونمایی از خودروی ضدگلوله با ماهیت شهری است که توسط همکاران پشتیبانی و همکاری و مشارکت سازمان صنایع دفاع به بار نشسته که در نوع خود بی‌نظیر است و نسبت به نمونه‌های خارجی آن برتری دارد.

وی با اشاره به اختصاص پهپاد به پلیس‌های تخصصی از جمله مرزبانی، راهور و یگان‌های ویژه افزود: با هدف‌های مشخص شده در مأموریت‌ها و کنترل جاده‌ها در ایام نوروز از این پهپادها استفاده خواهد شد.

فرمانده کل انتظامی کشور با اشاره به رصد کویر توسط پهپادها تصریح کرد: با الحاقات جدید مرزهای ما بیشتر از قبل کنترل خواهند شد و شاهد مراقبت و دیده‌بانی بهتری خواهیم بود.

سردار رادان از اختصاص یک هزار دستگاه انواع خودرو و ۱۵۰۰ دستگاه موتورسیکلت به بخش‌های مأموریتی و ۷۰ دستگاه شناور تاکتیکی سریع به حوزه مرزبانی در بخش دریابانی خبر داد که می‌تواند مأموریت‌ها را در دریا خاصه در مبارزه با قاچاقچیان ارتقا دهد و با اشاره به اختصاص دوربین البسه و موضوع آفلاین بودن برخی از آنها خاطرنشان کرد: تصویربرداری در مأموریت‌ها به صورت زنده یا آفلاین انجام می‌شود و از تصاویر در صورت نیاز استفاده خواهد شد.

کد خبر 731922

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.